Template:File license/pl

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
bahasa melayu  català  čeština  dansk  deutsch (Sie-Form)  deutsch  english  español  français  galego  hrvatski  italiano  magyar  nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  português  polski  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  türkçe  беларуская  беларуская (тарашкевіца)  български  македонски  русский  українська  ಕನ್ನಡ  ತುಳು  മലയാളം  한국어  日本語  中文(简体)  中文(繁體)  עברית  العربيَّة  فارسی  +/−
Warning sign
Ten plik może zostać usunięty.
Dziękujemy za przesłanie pliku [[:{{{1}}}]]. Strona jego opisu nie zawiera niezbędnych informacji o licencji lub informacje te są sprzeczne. Tak więc status prawny tego dzieła nie jest jasny.

Jeśli stworzyłeś(aś) ten plik samodzielnie musisz odpowiednio oznaczyć licencję. Możesz to zrobić, wklejając {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} do opisu grafiki i wypuszczając tym samym plik na podwójnej licencji GFDL i Creative Commons Attribution-ShareAlike. Możesz także wkleić {{PD-self}}, aby umieścić plik w domenie publicznej. Pełna lista dozwolonych licencji.

Jeśli nie stworzyłeś(aś) tego pliku samodzielnie lub jest to praca pochodna innego dzieła, wtedy musisz podać jego źródło (np. link do strony internetowej). Musisz także udowodnić, że plik ten wypuszczony został na licencji akceptowanej na Commons. Możesz to zrobić, podając np. link do opisu warunków użytkowania strony, z której pochodzi plik oraz odpowiednio oznaczając licencję. Jeśli nie stworzyłeś(aś) pliku samodzielnie, w źródle brak jest informacji o licencji musisz uzyskać zgodę na publikację poprzez system VRT.

Każdy plik bez podanego źródła lub z niepoprawną licencją zostanie usunięty w tydzień po oznaczeniu go jako takiego, zgodnie z procedurą opisaną w zasadach usuwania. Jeśli przesłałeś(aś) inne pliki, sprawdź czy także one są poprawnie opisane. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące licencji, to zapytaj na Commons:Village pump/Copyright lub Commons:Bar. Zobacz także nasze strony pomocy. Dziękuję.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File license}} instead.