Template:File license/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
bahasa melayu  català  čeština  dansk  deutsch (Sie-Form)  deutsch  english  español  français  galego  hrvatski  italiano  magyar  nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  português  polski  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  türkçe  беларуская  беларуская (тарашкевіца)  български  македонски  русский  українська  ಕನ್ನಡ  ತುಳು  മലയാളം  한국어  日本語  中文(简体)  中文(繁體)  עברית  العربيَّة  فارسی  +/−
Знак попередження
Це зображення може бути вилучене.
Дякуємо за те, що завантажили на Вікісховище зображення [[:{{{1}}}]]. Проте в описі файлу не вказана його ліцензія, або наведена інформація суперечлива і не вносить ясності щодо ліцензійного статусу файлу.

Якщо зображення створене Вами, тоді Ви повинні додати прийнятний шаблон ліцензії. Наприклад, можете поставити {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} — для можливості використання твору одночасно під ліцензіями GFDL і Creative Commons Attribution-ShareAlike All-version — або {{PD-self}} — для передачі його в суспільне надбання (див. повний список шаблонів ліцензій на сторінці Commons:Copyright tags).

Якщо Ви — не автор файлу, чи він є похідним твором від іншого зображення, можливо, захищеного авторськими правами, тоді Ви маєте вказати, де Ви його знайшли (наприклад, додавши посилання на веб-сторінку), також Вам треба навести докази, що ліцензія, під якою він поширюється, підходить для Вікісховища (для цього можна додати посилання на сторінку умов використання сайту-джерела), і поставити відповідний шаблон ліцензії. Коли ж джерело зображення та інформація про його ліцензування не перебувають в онлайн-доступі, Ви повинні, за інструкцією, отримати дозвіл правовласника і направити його в систему VRT.

Врахуйте, що згідно з правилами вилучення файли, в яких після тижня з моменту встановлення відмітки про відсутність необхідної інформації так і не буде вказане джерело і проставлена коректна ліцензія, будуть вилучені. Будь ласка, переконайтеся, що потрібна інформація є в описі й інших завантажених Вами файлів. Дякуємо.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File license}} instead.