Template:File source/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
العربية  asturianu  беларуская (тарашкевіца)‎  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Ελληνικά  English  español  euskara  فارسی  suomi  français  galego  עברית  hrvatski  magyar  italiano  日本語  한국어  македонски  മലയാളം  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk nynorsk  norsk  polski  português  português do Brasil  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  ไทย  Türkçe  українська  Tiếng Việt  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  +/−
Varování
Tento soubor může být smazán.
Děkujeme za nahrání souboru [[:{{{1}}}]]. Vidím, že stránka s popisem obrázku momentálně neuvádí, kdo ho vytvořil, takže stav autorských práv je nejasný. Jestli jste nevytvořil toto dílo sám, musíte dokázat, že jsme oprávněni ho na Wikimedia Commons používat a poskytovat (více v odkazu uvedeném níže). Jestli sám nejste tvůrcem díla, musíte popsat, kde jste ho našel, např. webovou stránku, na které jste ho našel, a podmínky použití a obsahu z dané stránky.

Pokud multimediální soubor nemá popis licence, musíte ho také přidat. Jestli jste tento obrázek, zvuk nebo video vytvořil a nahrál sám, můžete přidat šablonu {{self|GFDL|cc-by-sa-all}}, čímž umožníte jeho šíření za podmínek licencí GFDL a Creative Commons Attribution-ShareAlike všech verzí nebo šablonu {{Cc-zero}}, čímž se vzdáte autorských práv a soubor se stane volným dílem. Úplný seznam šablon licencí najdete na Commons:Popisky licence souborů.

Všechny soubory, které nemají označen zdroj a licenci, budou smazány do jednoho týdne po nahrání podle pravidel pro rychlé smazání. Jestli jste nahrál jiné soubory, zkontrolujte prosím i je, zda jste u nich správně označil zdroj a autorská práva. Seznam všech svých nahraných souborů najdete použitím nástroje Galerie. Děkujeme.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File source}} instead.