Template:File source/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
asturianu  català  čeština  dansk  Deutsch  English  español  euskara  français  galego  italiano  magyar  Nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  Plattdüütsch  polski  português  português do Brasil  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  українська  বাংলা  മലയാളം  ไทย  한국어  日本語  中文  中文(中国大陆)‎  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−
Warning sign
Bu medya silinebilir.
Dosya yüklediğiniz için teşekkürler, [[:{{{1}}}]]. Görüntü sayfasının şu anda içeriği oluşturanı belirtmediğini fark ettim, yani telif hakkı durumu belirsiz. Eğer bu medyayı kendiniz yapmadıysanız bunu Wikimedia Commons’da kullanma hakkımızın olup olmadığını (aşağıdaki telif hakkı etiketlemesine bakınız) kanıtlamanız gerekir. Eğer medyayı kendiniz yapmadıysanız nerede bulduğunuzu belirtmeniz gerekir; çoğu zaman bu medyayı bulduğunuz web sitesine bir bağlantı ve sayfadaki içeriğin kullanımına dair şartları belirtmenizdir.

Eğer medyanın bir telif hakkı etiketi yoksa, bir etiket eklemek zorundasınız. Eğer resmi, sesi veya videoyu siz yapmış veya çekmişseniz {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} ile medyayı GFDL altında sunabilir veya {{Cc-zero}} ile medyayı kamu malı haline getirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz telif hakkı etiketlerinin tüm listesi için Commons:Copyright tags sayfasına bakabilirsiniz.

Unutmayınız ki, hızlı silme kriterlerinde belirtildiği üzere, kaynaksız ve etiketlenmemiş her görüntü yüklendikten bir hafta sonra silinecektir. Eğer başka medya da yüklemişseniz, lütfen onların da kaynaklarını belirtip belirtmediğinizi ve etiketleyip etiketlemediğinizi kontrol ediniz. Tüm yüklemelerinizi Gallery aracını kullanarak bulabilirsiniz. Teşekkürler.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File source}} instead.