Template:File source/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
العربية  asturianu  беларуская (тарашкевіца)‎  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Ελληνικά  English  español  euskara  فارسی  suomi  français  galego  עברית  hrvatski  magyar  italiano  日本語  한국어  македонски  മലയാളം  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk nynorsk  norsk  polski  português  português do Brasil  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  ไทย  Türkçe  українська  Tiếng Việt  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  +/−
Warning sign
Bu medya silinebilir.
Dosya yüklediğiniz için teşekkürler, [[:{{{1}}}]]. Görüntü sayfasının şu anda içeriği oluşturanı belirtmediğini fark ettim, yani telif hakkı durumu belirsiz. Eğer bu medyayı kendiniz yapmadıysanız bunu Wikimedia Commons’da kullanma hakkımızın olup olmadığını (aşağıdaki telif hakkı etiketlemesine bakınız) kanıtlamanız gerekir. Eğer medyayı kendiniz yapmadıysanız nerede bulduğunuzu belirtmeniz gerekir; çoğu zaman bu medyayı bulduğunuz web sitesine bir bağlantı ve sayfadaki içeriğin kullanımına dair şartları belirtmenizdir.

Eğer medyanın bir telif hakkı etiketi yoksa, bir etiket eklemek zorundasınız. Eğer resmi, sesi veya videoyu siz yapmış veya çekmişseniz {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} ile medyayı GFDL altında sunabilir veya {{Cc-zero}} ile medyayı kamu malı haline getirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz telif hakkı etiketlerinin tüm listesi için Commons:Copyright tags sayfasına bakabilirsiniz.

Unutmayınız ki, hızlı silme kriterlerinde belirtildiği üzere, kaynaksız ve etiketlenmemiş her görüntü yüklendikten bir hafta sonra silinecektir. Eğer başka medya da yüklemişseniz, lütfen onların da kaynaklarını belirtip belirtmediğinizi ve etiketleyip etiketlemediğinizi kontrol ediniz. Tüm yüklemelerinizi Gallery aracını kullanarak bulabilirsiniz. Teşekkürler.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File source}} instead.