Template:File source/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
asturianu  català  čeština  dansk  Deutsch  English  español  euskara  français  galego  italiano  magyar  Nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  Plattdüütsch  polski  português  português do Brasil  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  українська  বাংলা  മലയാളം  ไทย  한국어  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−
Warning sign
Цей файл, ймовірно, вилучено.
Файл, завантажений Вами до Вікісховища, [[:{{{1}}}]], не містив інформації про його походження та авторство, яка необхідна для підтвердження його статусу відповідно авторських прав. Файл, імовірно, було вилучено. Якщо Ви отримали всю необхідну інформацію, розмістіть запит на відновлення? надавши її з посиланням на відповідний файл ([[:{{{1}}}]]).

Якщо файл було створено Вами, додайте {{Own}} як джерело. Якщо Ви не додали шаблонів ліцензій, потрібно додати один з них. Наприклад, для відмови від певних прав на роботу Ви можете використати {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} або {{Cc-zero}}.

Якщо файл було створено кимось іншим, або якщо він базується на чужій роботі, джерелом повинна бути вказана адреса веб-сторінки, де Ви його знайшли, назва та ISBN книги з якої Ви його відсканували, або подібне. Ви також повинні зазначити автора, надати інформацію, яку можливо перевірити, щодо того, що вміст перебуває у суспільному надбанні або був опублікований автором під вільною ліцензією, та додати відповідний шаблон, що визначає суспільне надбання або статус ліцензії, якщо Ви ще цього не зробили.

Будь ласка, перш ніж завантажувати нові, додайте необхідну інформацію до цього та інших завантажених Вами файлів. Якщо Вам необхідна допомога, будь ласка, звертайтеся на сторінку довідки. Дякуємо!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File source}} instead.