Template:File source/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
العربية  asturianu  беларуская (тарашкевіца)‎  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Ελληνικά  English  español  euskara  فارسی  suomi  français  galego  עברית  hrvatski  magyar  italiano  日本語  한국어  македонски  മലയാളം  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk nynorsk  norsk  polski  português  português do Brasil  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  ไทย  Türkçe  українська  Tiếng Việt  简体中文‎  繁體中文‎  +/−
Warning sign
Цей файл, ймовірно, вилучено.
Файл, завантажений Вами до Вікісховища, [[:{{{1}}}]], не містив інформації про його походження та авторство, яка необхідна для підтвердження його статусу відповідно авторських прав. Файл, імовірно, було вилучено. Якщо Ви отримали всю необхідну інформацію, розмістіть запит на відновлення? надавши її з посиланням на відповідний файл ([[:{{{1}}}]]).

Якщо файл було створено Вами, додайте {{Own}} як джерело. Якщо Ви не додали шаблонів ліцензій, потрібно додати один з них. Наприклад, для відмови від певних прав на роботу Ви можете використати {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} або {{Cc-zero}}.

Якщо файл було створено кимось іншим, або якщо він базується на чужій роботі, джерелом повинна бути вказана адреса веб-сторінки, де Ви його знайшли, назва та ISBN книги з якої Ви його відсканували, або подібне. Ви також повинні зазначити автора, надати інформацію, яку можливо перевірити, щодо того, що вміст перебуває у суспільному надбанні або був опублікований автором під вільною ліцензією, та додати відповідний шаблон, що визначає суспільне надбання або статус ліцензії, якщо Ви ще цього не зробили.

Будь ласка, перш ніж завантажувати нові, додайте необхідну інформацію до цього та інших завантажених Вами файлів. Якщо Вам необхідна допомога, будь ласка, звертайтеся на сторінку довідки. Дякуємо!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File source}} instead.