Template:Fotothek-License/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Deutsche Fotothek Logo 2012.svg
Оваа податотека се наоѓа во Ризницата благодарение на Германската фототека (Deutsche Fotothek) на Саксонската покраинска библиотека (SLUB), донесена тука како дел од соработен проект. Германската фототека гарантира веродостоен приказ само со користење на дупликати на оригиналните слики какви што се во Архивот на дигитални слики.

العربية | Boarisch | català | čeština | Deutsch | English | español | فارسی | suomi | français | magyar | македонски | Plattdüütsch | Nederlands | português | русский | Türkçe | +/−

НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{Fotothek-License}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Fotothek-License}} instead!