Template:Image permission/sk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
dansk  italiano  sicilianu  Deutsch  euskara  català  magyar  čeština  norsk bokmål  română  lietuvių  español  português  English  hrvatski  Plattdüütsch  français  Nederlands  norsk  Deutsch (Sie-Form)‎  polski  galego  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  српски / srpski  українська  հայերեն  मराठी  বাংলা  ಕನ್ನಡ  മലയാളം  ไทย  မြန်မာဘာသာ  한국어  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  اردو  العربية  فارسی  +/−
Warning sign
Tento súbor bol pravdepodobne zmazaný.
Ďakujeme za nahratie [[:{{{1}}}]]. Pri tomto súbore chýba informácia o povolení. Je udaný zdroj, ale nie je doložené, že autor, alebo držiteľ autorských práv súhlasil s licencovaním súboru danou licenciou. Doplňte prosím, odkaz na príslušnú webovú stránku s licenčnými informáciami, alebo pošlite email s kópiou písomnného povolenia na OTRS (permissions-commons@wikimedia.org). Tento postup je potrebné použiť aj v prípade, že autorom ste Vy osobne.

Pozrite si, prosím, túto stránku pre ďalšie informácie ako potvrdiť povolenie a stránku Commons:Permission ak chcete lepšie pochopiť prečo vyžadujeme povolenie v prípade nahratia súboru, ktorého nie ste autorom.

Tento súbor bol pravdepodobne už zmazaný. Ďalší možný postup:

  • Ak ste už odoslali povolenie, skúste ho, prosím, poslať znovu po 14 dňoch.
  • V žiadnom prípade nenahrávajte súbor opakovane.
  • Keď dobrovoľník tímu OTRS spracuje váš email, môže byť súbor obnovený.
  • Súčasne môžete požiadať tu o obnovenie s udaním linku na stránku súboru na Commons, kde bol nahraný ([[:{{{1}}}]]) a vyššie požadovaných informácií.
POZNÁMKA: Prosíme nepoužívajte túto šablónu priamo. Toto je len preklad. Použite {{Image permission}}.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Image permission}} instead!