Template:Image permission/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
dansk  italiano  sicilianu  Deutsch  euskara  català  magyar  čeština  norsk bokmål  română  lietuvių  español  português  English  hrvatski  Plattdüütsch  français  Nederlands  norsk  Deutsch (Sie-Form)‎  polski  galego  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  српски / srpski  українська  հայերեն  मराठी  বাংলা  ಕನ್ನಡ  മലയാളം  ไทย  မြန်မာဘာသာ  한국어  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  اردو  العربية  فارسی  +/−
Uyarı işareti
Bu medya muhtemelen silindi.
[[:{{{1}}}]] dosyasını yüklediğiniz için teşekkür ederiz. Bu medyanın bazı bilgileri eksiktir. Dosyanın sahibi olarak yazar kendisini belirtmiş veya bir kaynak göstermiştir, ancak yazarın belirttiği lisans altında dosyanın kabul edilmesine uygun bir kanıt bulunmamaktadır. Bu nedenle, ya verilen izni kanıtlayan ve görüntünün hibe edildiğini açıklayan siteye bağlantı vererek lisans politikasına uygun olduğunu kanıtlayınız. Ya da permissions-commons@wikimedia.org adresine uygun bir şekilde e-posta iletişimi vasıtasıyla dosyanın lisans bilgilerini içeren veya hibe edildiğini açıklayan bir e-posta gönderiniz. Bu durum dosyanın yazarı siz olduğunuz takdirde geçerli sayılacaktır.

Neden Commons'a kendinize ait bir dosyayı yüklediğiniz için izin istediğimiz hakkında gerekli bilgileri öğrenmek için buraya bakabilir veya dosya ile ilgili gerekli izinleri bize nasıl gönderebileceğiniz hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dosya muhtemelen silinmiştir. Bir izin gönderdiyseniz, 14 gün sonra tekrar göndermeyi deneyiniz. Medyayı tekrar yüklemeyiniz. OTRS-üyesi e-postanızı inceleyecektir ve dosyanız silinmemiş olabilir. Ayrıca eğer talep ederseniz; buraya ([[:{{{1}}}]]) bilgilerini ekleyerek dosyanın geri döndürülmesi için izin başvurusunda bulunabilirsiniz.
DİKKAT: Lütfen, yalnızca çeviri için olan bu şablonu doğrudan kullanmayın! Bunun yerine, {{Image permission}} şablonu kullanın.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Image permission}} instead!