Template:Image permission/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
dansk  italiano  sicilianu  Deutsch  euskara  català  magyar  čeština  norsk bokmål  română  lietuvių  español  português  English  hrvatski  Plattdüütsch  français  Nederlands  norsk  Deutsch (Sie-Form)‎  polski  galego  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  српски / srpski  українська  հայերեն  मराठी  বাংলা  ಕನ್ನಡ  മലയാളം  ไทย  မြန်မာဘာသာ  한국어  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  اردو  العربية  فارسی  +/−
Warning sign
Цей файл, ймовірно, вилучено.
Дякуємо за завантаження [[:{{{1}}}]]. Цьому файлу бракує дозволу на використання. Хоча джерело й позначено, але не є очевидним, що автор чи власник авторських прав схвалив поширення файлу на умовах поданої ліцензії. Будь ласка, вкажіть посилання на сторінку, на якій розміщено інформацію про ліцензування, або надішліть листа з копією письмового дозволу до OTRS (permissions-commons@wikimedia.org). Це також стосується випадку, коли Ви самі є автором.

Будь ласка, див. цю сторінку, щоб дізнатися подробиці щодо процесу підтвердження дозволу, та політики дозволів, якщо хочете дізнатися, чому ми потребуємо дозволів, коли завантажена робота не є Вашою власною.

Файл, ймовірно, вилучено. Якщо Ви надіслали дозвіл, спробуйте надіслати його ще раз через 14 днів. Не перезавантажуйте. Коли член OTRS опрацює Ваш лист, файл можна буде відновити. Додатково Ви можете подати запит на відновлення тут, надавши у ньому посилання на сторінку файлу у Вікісховищі, куди його було завантажено ([[:{{{1}}}]]), та іншу необхідну інформацію.
УВАГА: Будь ласка, не використовуйте цей шаблон безпосередньо! Це тільки переклад. Використовуйте шаблон {{Image permission}}.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Image permission}} instead!