Template:LSH cooperation project/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Податотекава е доставена на Ризницата од ' како дел од проект за соработка' со Викимедија Шведска. Сите уметнички дела на фотографијава се во сопственост на музејот, а нивните прикази претставуваат јавна сопственост поради нивната старост. Самите фотографии се или во јавна сопственост поради нивната старос, поради тоа што музејот, како носител на нивните авторски права ги има ставено на располагање под лиценцата CC0 или бидејќи се под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор-Сподели под исти услови 3.0 Нелокализирана.

English | македонски | svenska | +/−

Wikimedia Sverige
НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{LSH cooperation project}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{LSH cooperation project}} instead!