Template:License migration review/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Creative Commons license
Creative Commons Attribution Creative Commons Share Alike
Оваа податотека е подобна за прелиценцирање, а може и да се користи под лиценцата Кријтив комонс Наведи извор-Сподели под исти услови 3.0.

Подобноста на сликава за прелиценцирање треба рачно да ја провери некој искусен корисник. Можете да помогнете.

беларуская (тарашкевіца)‎ | English | français | magyar | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | sicilianu | українська | +/−

Licensing update unknown
НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{License migration review}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{License migration review}} instead!