Template:NASA-image/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Shuttle.svg
Оваа слика или видеоснимка е заведена во еден од центрите на НАСА.

Ознакава не го укажува авторскоправниот статус на приложеното дело. Покрај ова, делото треба да има и ознака за авторски права, независно од оваа. Повеќе информации ќе најдете на Ризница:Лиценцирање.

العربيَّة | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | català | čeština | Deutsch | English | español | فارسی | français | galego | magyar | հայերեն | Bahasa Indonesia | italiano | 日本語 | македонски | മലയാളം | Nederlands | polski | português | русский | sicilianu | Türkçe | українська | 中文 | 中文(简体)‎ | +/−
НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{NASA-image}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{NASA-image}} instead!