Template:No tag message whitetemplate/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

беларуская (тарашкевіца)‎ | български | català | čeština | dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Ελληνικά | English | Esperanto | español | فارسی | suomi | français | galego | hrvatski | magyar | íslenska | italiano | 日本語 | македонски | മലയാളം | Nederlands | norsk nynorsk | polski | português | português do Brasil | русский | sicilianu | slovenščina | svenska | українська | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−


По сѐ изгледа дека има проблем со описот и/или со лиценцирањето на оваа податотека. Востановивме дека во описот на сликата сте ставиле само Шаблон кој не е лиценца, и макар што тој дава корисни информации за сликата, ова не е важечка лиценца. Ве молиме решете го проблемот со тоа што ќе ѝ ставите лиценца на горенаведенава слика. Можете да ја преуредите описната страница и да го промените текстот. Ако подигнете нова верзија на подадотеката, тоа нема да го смени нејзиниот постоечки опис. Оваа страница ќе ве упати како да изберете соодветна лиценца. Ви благодариме.


НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{No tag message whitetemplate}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{No tag message whitetemplate}} instead!