Template:No tag message whitetemplate/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

dansk  italiano  sicilianu  Deutsch  català  magyar  čeština  português do Brasil  Esperanto  español  português  English  hrvatski  français  Nederlands  Deutsch (Sie-Form)‎  norsk nynorsk  polski  galego  íslenska  slovenščina  suomi  svenska  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  български  македонски  русский  українська  മലയാളം  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  فارسی  +/−


Bu ilgili dosyanın tanımı ve/veya lisanslanmasıyla ilgili bir sorun var gibi görünüyor. Görselin açıklamasına yalnızca lisans olmayan bir şablon eklediğiniz tespit edildi. Bu görsel hakkında yararlı bilgiler sağlıyor olabilir, yine de geçerli bir lisans değildir. Lütfen yukarıda bağlantısı verilen görsele lisansı ekleyerek bu sorunu çözebilir misiniz? Açıklama sayfasını düzenleyebilir ve metni değiştirebilirsiniz. Dosyanın yeni bir sürümünü yüklemek, dosyanın açıklamasını değiştirmez. Bu sayfa, hangi lisansı seçeceğiniz konusunda size daha fazla ipucu verebilir. Teşekkürler.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{No tag message whitetemplate}} instead.