Template:PD-USGov-Military-Air Force/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Public domain Оваа слика е дело на авијатичар или службеник на Военото воздухопловство на САД, направена во текот на службената должност на лицето. Како дело на Федералната влада на САД, сликата е во јавна сопственост.

Беларуская (тарашкевіца)‎ | Català | Čeština | Deutsch | English | Español | Eesti | فارسی | Suomi | Français | Italiano | 日本語 | 한국어 | Македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | Polski | Português | Русский | Slovenčina | Slovenščina | Српски / srpski | Türkçe | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | +/−

Seal of the US Air Force.svg

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{PD-USGov-Military-Air Force}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{PD-USGov-Military-Air Force}} instead!