Template:PD-USGov-Military-Army/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Public domain Оваа слика е дело на војник или службеник на Војската на САД, направено во текот на службената должност на тоа лице. Како дело на Федералната влада на САД, сликата е во јавна сопственост.

Català | Čeština | Deutsch | English | Español | Eesti | فارسی | Suomi | Français | Magyar | Italiano | 日本語 | 한국어 | Lietuvių | Македонски | മലയാളം | Nederlands | Polski | Português | Русский | Türkçe | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | +/−

Seal of the US Department of the Army.svg

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон директно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{PD-USGov-Military-Army}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{PD-USGov-Military-Army}} instead!