Template:PD-USGov-POTUS/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
PD-icon.svg
Оваа слика е направена од лице вработено во Извршната служба на Претседателот на САД, направено во рамките на неговите службени должности. Како дело на сојузната влада на САД, сликава е во јавна сопственост.

Deutsch | English | español | فارسی | français | galego | עברית | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Nederlands | português | русский | sicilianu | slovenščina | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Seal of the President of the United States.svg