Template:PD-USGov-USGS/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Public domain
Оваа слика е во јавна сопственост бидејќи содржи материјали преземени од Геолошкиот топографски институт на САД, одделение на Министерството за внатрешни работи на САД. За повеќе информации, погледајте ги правилата за авторски права на институтот

български | català | čeština | Deutsch | English | español | eesti | فارسی | suomi | français | galego | Bahasa Indonesia | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Nederlands | polski | português | русский | sicilianu | Türkçe | 中文 | 中文(简体)‎ | +/−

USGS logo green.svg
НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{PD-USGov-USGS}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{PD-USGov-USGS}} instead!