Template:Palissy/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Овој предмет е заведен во културнонаследната база „Палиси“ под поровителство на Министерството за култура на Франција.

беларуская (тарашкевіца)‎ | brezhoneg | català | Deutsch | English | español | suomi | français | magyar | italiano | македонски | Plattdüütsch | português | українська | +/−
НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{Palissy}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Palissy}} instead!