Template:Please link images/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Afrikaans  العربية  беларуская (тарашкевіца)  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  Ελληνικά  English  Esperanto  español  فارسی  suomi  français  galego  עברית  magyar  íslenska  italiano  日本語  ქართული  한국어  македонски  മലയാളം  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk  polski  português  português do Brasil  română  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  српски / srpski  svenska  Türkçe  українська  Tiếng Việt  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  +/−


Привіт, Please link images!
Підказка: додавайте категорії до своїх зображень
Підказка: додавайте категорії до своїх зображень

Дуже дякуємо за Ваш внесок у Вікісховище! Ось підказка, яка допоможе зробити Ваші завантаження ще більш корисними: чому б Вам не додавати якихось категорій, щоб описати Ваші файли? Це дасть змогу більшій кількості людей відшукати і використати їх.

Ось як це зробити:

1) Якщо Ви використовуєте Майстер завантаження, можете додавати категорії до кожного файлу при написанні опису до нього. Просто додайте у відповідному полі ті, які найкраще підходять:

2) Також можете вибрати файл з Вашого списку завантажень, відкрити сторінку опису файлу в режимі редагування, і вручну додати код категорій унизу сторінки.

[[Category:Назва категорії]]

Наприклад, якщо Ви завантажуєте діаграму, що зображує орбіти комет, можете додати такий код:

[[Category:Astronomy diagrams]]
[[Category:Trap]]

Завдяки цьому Ваша діаграма буде показана в категоріях «Astronomy diagrams» і «Trap».

При виборі категорій намагайтесь вибирати більш конкретні категорії («Astronomical diagrams») та уникати загальних («Illustrations»).

Ще раз дякуємо за Ваші завантаження! Більше інформації про категоризацію можна знайти на сторінці Вікісховище:Категорії, і не соромтесь, залишайте повідомлення на сторінці служби підтримки.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please link images}} instead.