Template:Please link images/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Afrikaans  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)‎  English  español  Esperanto  français  galego  íslenska  italiano  magyar  Nederlands  norsk bokmål  norsk  Plattdüütsch  polski  português  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  suomi  Tiếng Việt  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  српски / srpski  українська  ქართული  বাংলা  മലയാളം  한국어  日本語  中文  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−


Привіт, Please link images!
Підказка: додавайте категорії до своїх зображень

Дуже дякуємо за Ваш внесок у Вікісховище! Ось підказка, яка допоможе зробити Ваші завантаження ще більш корисними: чому б Вам не додавати якихось категорій, щоб описати Ваші файли? Це дасть змогу більшій кількості людей відшукати і використати їх.

Ось як це зробити:

1) Якщо Ви використовуєте Майстер завантаження, можете додавати категорії до кожного файлу при написанні опису до нього. Просто додайте у відповідному полі ті, які найкраще підходять:

Uploadwizard-categories-uk.png

2) Також можете вибрати файл з Вашого списку завантажень, відкрити сторінку опису файлу в режимі редагування, і вручну додати код категорій унизу сторінки.

[[Category:Назва категорії]]

Наприклад, якщо Ви завантажуєте діаграму, що зображує орбіти комет, можете додати такий код:

[[Category:Astronomy diagrams]]
[[Category:Trap]]

Завдяки цьому Ваша діаграма буде показана в категоріях «Astronomy diagrams» і «Trap».

При виборі категорій намагайтесь вибирати більш конкретні категорії («Astronomical diagrams») та уникати загальних («Illustrations»).

Ще раз дякуємо за Ваші завантаження! Більше інформації про категоризацію можна знайти на сторінці Вікісховище:Категорії, і не соромтесь, залишайте повідомлення на сторінці служби підтримки.
УВАГА: Будь ласка, не використовуйте цей шаблон безпосередньо! Це тільки переклад. Використовуйте шаблон {{Please link images}}.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please link images}} instead!