Template:Translate/i18n/sq

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of a page Template:Translate/i18n and the translation is 60% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Template:Translate/i18n and have to be approved by a translation administrator.

Other languages:
العربية • ‎অসমীয়া • ‎asturianu • ‎беларуская (тарашкевіца)‎ • ‎বাংলা • ‎bosanski • ‎català • ‎čeština • ‎dansk • ‎Deutsch • ‎Ελληνικά • ‎English • ‎Canadian English • ‎Esperanto • ‎español • ‎eesti • ‎euskara • ‎فارسی • ‎suomi • ‎français • ‎galego • ‎עברית • ‎हिन्दी • ‎hrvatski • ‎magyar • ‎Հայերեն • ‎italiano • ‎日本語 • ‎ქართული • ‎ភាសាខ្មែរ • ‎한국어 • ‎Ripoarisch • ‎Lëtzebuergesch • ‎lietuvių • ‎македонски • ‎മലയാളം • ‎Bahasa Melayu • ‎norsk bokmål • ‎Plattdüütsch • ‎Nederlands • ‎norsk nynorsk • ‎polski • ‎Piemontèis • ‎português • ‎русский • ‎sicilianu • ‎සිංහල • ‎slovenščina • ‎shqip • ‎српски / srpski • ‎svenska • ‎Türkçe • ‎українська • ‎Tiếng Việt • ‎中文 • ‎中文(繁體)‎
Translate Kjo skedë SVG përdor tekst i cili mund të përkthehet fare lehtë në gjuhën tënde përmes këtij mjeti në mënyrë automatike. Lexo më tepër.

Gjithashtu ju mund ta shkarkoni këtë skedar dhe ta redaktoni manualisht përmes një tekst-editori.

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Translate}} instead!