This image won a prize of Wiki Loves Monuments {{{year}}}. Click here for more information.

Template:WLM finalist or winner image/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

WLM barnstar Winner 2012 notext.svg
Оваа слика влезе во потесниот избор на Вики ги сака спомениците Грешка!:непозната година — најголемиот фотографски натпревар на светот!

беларуская (тарашкевіца) | বাংলা | Deutsch | English | español | français | français | ქართული | македонски | svenska | українська | +/−