Template:Welcome/sq

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Shqip: Mirëseerdhe në Commons, Welcome/sq!
Afrikaans | Alemannisch | العربية | Asturianu | Azərbaycanca | Беларуская | Беларуская (тарашкевіца)‎ | Български | বাংলা | Català | Čeština | Dansk | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | Español | Euskara | Estremeñu | فارسی | Suomi | Français | Frysk | Galego | עברית | हिन्दी | Hrvatski | Magyar | Հայերեն | Interlingua | Bahasa Indonesia | Íslenska | Italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | Latina | Lietuvių | Македонски | മലയാളം | मराठी | Bahasa Melayu | Plattdüütsch | नेपाली | Nederlands | Norsk bokmål | Occitan | Polski | Português | Português do Brasil | Română | Русский | Scots | Slovenčina | Slovenščina | Shqip | Српски / srpski | Svenska | Kiswahili | தமிழ் | ไทย | Türkçe | Українська | Vèneto | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | 中文(台灣)‎ | +/−
Crystal Clear app korganizer.png Hapat e para

Hapat e para dhe Commons:FAQ do të ndihmojnë shumë pas regjistrimit. Shpjegojnë si mund të personalizosh pamjen vizive (si gjuha), si të ngarkosh skeda dhe liçencat. Këtu nuk ka nevojë për abilitete teknike për të kontribuar. Ji guximtar në kontribuimin dhe merr me mënd besimin e mirë në qëllimet e të tjerëve. Ky është wiki dhe është shumë i thjeshtë.

Icon apps query.svg Ndihmë plotesuese

Informacione të mëtejshme mund ti gjësh te Portali i komunitetit. Mund të kërkosh ndihmë te Kuvendi ose në IRC #wikimedia-commons. Me fat të keq, nuk shumica e këtyre ndihmëve nuk janë në Shqip. Mund të kërkosh ndihmë te ndonjë administrator. Në qoftë se ke probleme me të drejtat e autorit pyet (anglisht) këtu.

Transmission icon.png Këshilla
  • Vendos tabelën Babel në faqen tënde të përoduesit, kështu që të tjerët mund të dijnë në çfarë gjuhë mund të flasin, dhe trego abilitetet e tua.
  • Çdo file që ke ngarkuar është ruajtur nëgalerin tënde personale.
  • Please sign your name on Talk pages by typing ~~~~
  • Use the CommonSense tool to find good categories for your files (then other people can find them too!)
  • To link to an image page, write this: [[:Image:Foo.jpg]], it makes this: Image:Foo.jpg
  • If you're copying files from another project, be sure to use the CommonsHelper
Nuvola filesystems trashcan full.png Made a mistake?
  • Did you want to rename or move a file? Simply upload the file again and mark the old one like this: {{rename|Correct name|numeric rationale|Additional reason}}
  • For more information read the full Deletion guidelines
(P.S. Do të japësh një vlerësim të këtij mesazhi?)

This template was translated by copying from the original Template:Welcome. Other forms of internationalization may be preferable in some cases. Subpages of the main template.