User:Daniel Holý CZ

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Animated-Flag-Czech.gifAnimated-Flag-Poland.gif Šmajrá, kdy dostanou lidi rozum, lidi, taky občas čtěte knihy, a přestaňte po internetu šířit zhovadilosti, též kradený materiál! Svolení se týká pouze jednotlivých souborů, pro každý další soubor je zapotřebí dalšího souhlasu držitele autorských práv! Pokud je to pro vás vopruz, tak to nedělejte, ono vůbec psaní, fotografování, natáčení je vopruz, proto za to chtějí lidi zaplatit :-D. Pokud mi chceš pozemšťane Nuvola apps konquest redX.svg vyznat lásku Nuvola apps package favorite.svg, využij možnosti poslat e-mail (pokud mi ovšem budeš namísto srdíček posílat prasárničky, dostaneš přes prdel Nuvola apps core.png). Do svobodného formátu WebM nebo Ogg lze video převést pomocí Online Video Converteru nebo Cloud Converteru. Pro střih videa můžete použít Windows Live Movie Maker. O mne, preferuji vydavatelství dopravní literatury SAXI, knihy, to internetu schází, přípomíná 30. léta minulého století. Dík samozřejmě patří autorům (vlastníkům práv), já jsem pouhý zprostředkovatel hezkého, toho, co tu potřebujeme :-D. 9. 3. 2017 jsem ukončil aktivní činnost, mise byla splněna, zkrátka mne to už moc nebaví. Je to nekončící pouť.

Hodnotné obrázky Čtyři hodnotné obrázky, dvacet pět vlastních, z OpenStreetMap a Quality Image tři kvalitní: (Obrázky byly posouzeny podle kritérií po kvalitní obrázky, získaly ocenění, ovšem později byla tato ocenění odebrána.)

Hodnotná videa (pro každou mašinku jedno video, snad to někdy dodělám :-D), ale tuhle kategorii jsem si prostě vymyslel. Všechna videa jsou ve formátu High quality (720P), pokud ti nejdou přehrát nebo se ti automaticky přehrávají ve formátu Web streamable (480P), používáš mizerné připojení k internetu. Když jsem začal s nahráváním nebylo tu ani jedno české železniční video.