User talk:Ahonc/Archives/October 2011

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Archive This is an archive of past discussions. Do not edit the contents of this page. If you wish to start a new discussion or revive an old one, please do so on the current talk page.

Special:Contributions/Ronyronyrony

Привіт! Можеш, будь ласка, подивитися його внесок? Схоже, всі файли, які я поставив на вилучення, а ти вилучив, він відновив під іншими іменами. Дякую — NickK (talk) 15:05, 8 October 2011 (UTC)

Ти помилився з File:Юби.jpg, то, схоже, єдина власна робота, принаймні фото нормальної якості для вболівальника, який знімав з трибуни — NickK (talk) 00:16, 14 October 2011 (UTC)
Він завантажив багато фото з інших сайтів як свої (там на деяких водяні знаки навіть є), тож я схильний вважати, що інші завантажені ним фото теж не його власні. Якщо те фото його власне, нехай завантажує у великій роздільності.--Anatoliy (talk) 08:47, 14 October 2011 (UTC)

Категорії

Добрий день! Не підкажете як різниця між категоріями Category:Diagrams in Ukrainian і Category:Schemes in Ukrainian? Diagrams, це, наскільки я розумію, не тільки діаграми і графіки, а просто графічне зображення будь-чого. Я щось трохи в одну категорію відносила своїх картинок, трохи в іншу, а куди слід? І чи є зміст зробити якусь підкатегорію в одній з цих двох для біологічних схем і їх туди всіх запхати, чи хай собі будуть так як є?--Zlir'a (talk) 14:25, 28 October 2011 (UTC)

Наскільки я розумію, Diagrams — то якісь графіки, гістограми тощо, а в Schemes мають бути схеми, плани, карти. Хоча я можу помилятися. Гляньте як у категоріях для інших мов.--Anatoliy (talk) 10:46, 29 October 2011 (UTC)
Я вже гляділа: наприклад категорія Schemes in French є підкатегорією Diagrams in French, але зображення там розподілені приблизно так як Ви кажете, так само з польською; Schemes in Russian навпаки має підкатегорію Diagrams in Russian, так само із німецькою (diagrams підкатегорія schemes). В українському варіанті вони взагалі окремо. І Ви ж, наприклад, категоризували зображення ось такі в diagrams, хоча, мабуть, воно більше схоже на schemes (про себе, то я вже мовчу), такого багато у всіх мовах.Одним словом чортголовувломить...
Добре, то я попереношу, те що більше схоже на схеми в схеми. А з приводу того, чи повинна якась із тих категорій бути «дитиною» іншої, і якщо так то яка котрої, що думаєте? я б зробила схеми підкатегорією діаграм, але я не впевнена.--Zlir'a (talk) 11:49, 29 October 2011 (UTC)

Удаление

Здравствуйте участником User:Adrignola были массово удалены фотографии, на которые было получено разрешение, к примеру, как здесь. Дагиров Умар (talk) 08:31, 31 October 2011 (UTC)

Восстановил. Следующий раз добавляйте в описание изображения шаблон {{PermissionOTRS|2011092510010379}}.--Anatoliy (talk) 10:29, 31 October 2011 (UTC)
Спасибо. -- Дагиров Умар (talk) 10:50, 31 October 2011 (UTC)

Собственная работа

Фотографию сфотографировал я. Дагиров Умар (talk) 10:25, 31 October 2011 (UTC)