User talk:Ahonc/Archives/October 2011

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Archive This is an archive of past discussions. Do not edit the contents of this page. If you wish to start a new discussion or revive an old one, please do so on the current talk page.

Special:Contributions/Ronyronyrony

Привіт! Можеш, будь ласка, подивитися його внесок? Схоже, всі файли, які я поставив на вилучення, а ти вилучив, він відновив під іншими іменами. Дякую — NickK (talk) 15:05, 8 October 2011 (UTC)

Ти помилився з File:Юби.jpg, то, схоже, єдина власна робота, принаймні фото нормальної якості для вболівальника, який знімав з трибуни — NickK (talk) 00:16, 14 October 2011 (UTC)
Він завантажив багато фото з інших сайтів як свої (там на деяких водяні знаки навіть є), тож я схильний вважати, що інші завантажені ним фото теж не його власні. Якщо те фото його власне, нехай завантажує у великій роздільності.--Anatoliy (talk) 08:47, 14 October 2011 (UTC)

Категорії

Добрий день! Не підкажете як різниця між категоріями Category:Diagrams in Ukrainian і Category:Schemes in Ukrainian? Diagrams, це, наскільки я розумію, не тільки діаграми і графіки, а просто графічне зображення будь-чого. Я щось трохи в одну категорію відносила своїх картинок, трохи в іншу, а куди слід? І чи є зміст зробити якусь підкатегорію в одній з цих двох для біологічних схем і їх туди всіх запхати, чи хай собі будуть так як є?--Zlir'a (talk) 14:25, 28 October 2011 (UTC)

Наскільки я розумію, Diagrams — то якісь графіки, гістограми тощо, а в Schemes мають бути схеми, плани, карти. Хоча я можу помилятися. Гляньте як у категоріях для інших мов.--Anatoliy (talk) 10:46, 29 October 2011 (UTC)
Я вже гляділа: наприклад категорія Schemes in French є підкатегорією Diagrams in French, але зображення там розподілені приблизно так як Ви кажете, так само з польською; Schemes in Russian навпаки має підкатегорію Diagrams in Russian, так само із німецькою (diagrams підкатегорія schemes). В українському варіанті вони взагалі окремо. І Ви ж, наприклад, категоризували зображення ось такі в diagrams, хоча, мабуть, воно більше схоже на schemes (про себе, то я вже мовчу), такого багато у всіх мовах.Одним словом чортголовувломить...
Добре, то я попереношу, те що більше схоже на схеми в схеми. А з приводу того, чи повинна якась із тих категорій бути «дитиною» іншої, і якщо так то яка котрої, що думаєте? я б зробила схеми підкатегорією діаграм, але я не впевнена.--Zlir'a (talk) 11:49, 29 October 2011 (UTC)

Удаление

Здравствуйте участником User:Adrignola были массово удалены фотографии, на которые было получено разрешение, к примеру, как здесь. Дагиров Умар (talk) 08:31, 31 October 2011 (UTC)

Восстановил. Следующий раз добавляйте в описание изображения шаблон {{PermissionOTRS|2011092510010379}}.--Anatoliy (talk) 10:29, 31 October 2011 (UTC)
Спасибо. -- Дагиров Умар (talk) 10:50, 31 October 2011 (UTC)

Собственная работа

Фотографию сфотографировал я. Дагиров Умар (talk) 10:25, 31 October 2011 (UTC)