User talk:Atriplexmedia

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Welcome to Wikimedia Commons, Atriplexmedia!

-- Wikimedia Commons Welcome (talk) 18:40, 17 March 2012 (UTC)

grant CHÚ[edit]

Ahoj, díky za vaše fotky, jsou velmi pěkné. Jen prosím je dopňujte o informaci, že byly pořízeny z grantu a to vložením {{Mediagrant|Chráněná území}}. Není to nějaká ješitnost či malichernost, pomáhá to například při vyhodnocování úspešnosti projektu. Díky. --Tlusťa (talk) 07:04, 24 April 2012 (UTC) A ještě prosím rosttliny a pod i do jejich kategorie [1]. --Tlusťa (talk) 07:19, 24 April 2012 (UTC)

Ahoj. Dobre, uz to tak demam. --Atriplexmedia (talk) 19:53, 28 April 2012 (UTC)

Těžko uvěřit[edit]

:) O hodinu dříve...
Pod pravou lípou? :)

Ahoj, tomu se dá jen těžko uvěřit. Zrovna nahrávám fotografie ze včera z PP Kalamandra a z Vyšenské kopce a koukám, že jsme tam byli ten den oba dva. Na Kalamdře jsem byl hodinu před tebou a na Vyšenských kopcích jsme byli současně. A mám i takový pocit, že jsme se tam oba dva potkali, že? :) Měl jsi zelený tričko a v ruce tištěnou mapu? :) --Chmee2 (talk) 10:00, 28 April 2012 (UTC)

Tak to bohuzel ja nejsem. Mel jsem triko cerne a mapu jsem nemel vubec :). Ale nahoda je to dobra. Jeste se na Vysenske kopce chystam fotit primo chraneny kytky, tak se muzeme domluvit a skutecne se tam potkat. A nebo to nechame zas nahode? :) --Atriplexmedia (talk) 19:53, 28 April 2012 (UTC)
Já jsem do těch končin zavítal víceméně náhodou, spíše se snažím dofotit okres Prachatice :) Ale je to skutečně sranda, že jsme se takto minuli. Jinak nějakému srazu bych se nebránil, ale nevím, kdy zas vyrazím na Šumavu (bývám ale v Praze a připravujeme nyní workshop o tom, jak fotografovat květiny na příští úterý, tedy 8. května). Tak kdyby ses chtěl zůčastnit, určitě je tu prostor a rádi tě uvítáme. Tak hodně zdaru při focení chráněných území a ať jich hodně navštívíš. Já dneska navštívil cs:Svaté Pole (přírodní památka) a byla to skutečně pastva pro oči. S pozdravem --Chmee2 (talk) 15:55, 29 April 2012 (UTC)
PS: Ještě jsem tě chtěl poprosit o ryze praktickou věc. Dávej případně prosím vždy aspoň jednu fotografii chráněného území na českou Wikipedii, např. takto. Další wikipedisté často (včetně mne) hledají cíl focení dle článku na české Wikipedii a když tam není obrázek, tak si myslí, že to ještě není vyfocen a jedou tam a ono to třeba již je. Je pak škoda fotit znovu to samé. Lepší je vyslat lidi tam, kde jsme je ještě neměli :) --Chmee2 (talk) 15:59, 29 April 2012 (UTC)