User talk:Darkngs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Welcome to Wikimedia Commons, Darkngs!

-- Wikimedia Commons Welcome (talk) 22:30, 16 May 2019 (UTC)[reply]

Привіт!

1 вересня вже традиційно стартує українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки»! До кінця вересня Ви можете подавати власні фото пам'яток історико-культурної спадщини України — і змагатися за призи. Більше про те, як взяти участь, можна прочитати за посиланням.

Із детальними правилами можна ознайомитися тут. Для тих, хто раніше уже брав участь у конкурсі — зауважте, що цього року є певні зміни:

  • у номінації «Найкраще фото» — файли повинні мати не менше 4 МПкс;
  • у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» — оцінка фотографії пам'ятки складається із суми базового та додаткових балів (в останній враховується чи ця пам'ятка вже фотографувалася іншими авторами та скільки фотографій пам'яток уже є з цього населеного пункту);

Нагадаємо, що фотографії автоматично беруть участь у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації «Найкраще фото», потрібно підтвердити це при завантаженні.

Також цього року маємо спецномінації «Єврейська спадщина» та «Млини». Також окремо відзначатимуться найкращі відео із пам'ятками.

Приєднуйтеся!

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться у блозі конкурсу. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 19:04, 30 August 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікімедіа Україна».

Вікі любить Землю: нагородження[edit]

Вітаю! Дякую за ваш внесок у «Вікі любить Землю» 2019. Я надіслав вам вікіпоштою листа про нагородження. Перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (talk) 17:23, 10 October 2019 (UTC)[reply]

Quality Image Promotion[edit]

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Kinburn Spit by Darkngs.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.
Comments
 Support Good quality. --Chenspec 07:05, 31 October 2019 (UTC)
[reply]

--QICbot (talk) 05:25, 3 November 2019 (UTC)[reply]

Quality Image Promotion[edit]

Your image has been reviewed and promoted

Congratulations! Stanislav by Darkngs.jpg, which was produced by you, was reviewed and has now been promoted to Quality Image status.

If you would like to nominate another image, please do so at Quality images candidates.

We also invite you to take part in the categorization of recently promoted quality images.
Comments Very nice, unfortunatly not so sharp --Moroder 09:55, 3 November 2019 (UTC)[reply]

--QICbot (talk) 05:22, 6 November 2019 (UTC)[reply]

Опитування щодо «Вікі любить Землю» 2020 / Wiki Loves Earth 2020 in Ukraine Survey[edit]

English version below

Доброго дня! Ви отримуєте це повідомлення, бо раніше брали участь у конкурсі «Вікі любить Землю» в Україні.

Зараз організатори конкурсу проводять опитування для учасників, аби вирішити, чи варто його проводити цього року — і якщо так, то коли. Видається, що через пандемію COVID-19 було б недоречно проводити українську частину «Вікі любить Землю» у традиційні дати, тобто протягом травня. Однак ми можемо провести його у червні або липні. Щоб визначитися, нам цікава ваша думка.

Детальніша інформація і опитування — за посиланням. Опитування буде відкрите до 14 квітня включно.

Якщо маєте питання, пишіть на wle@wikimedia.org.ua. Дякуємо! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:03, 8 April 2020 (UTC)[reply]


Hi! You are getting this message because you have participated in Wiki Loves Earth in Ukraine before.

Organizers of the contest are holding a survey for participants to decide on whether to hold the contest this year — and when to do it. It seems that holding Ukrainian Wiki Loves Earth within traditional dates in May would not be reasonable because of the COVID-19 pandemic. Yet, we can hold the contest in June or July. To decide, we need your opinion.

More info and the survey can be found by this link. The survey will be open by April 14th.

If you have any questions, contact us at wle@wikimedia.org.ua. Thanks! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:03, 8 April 2020 (UTC)[reply]

Вікі любить Землю 2019 в Україні триває до 31 липня: Долучайтеся![edit]

Вітаємо!

З 1 по 31 липня триває восьмий конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), метою якого є фотографування пам'яток природи. Протягом липня ви можете завантажувати власні фото природно-заповідного фонду України та змагатися за призи.

Ви брали участь у конкурсі в минулі роки — можливо, вам було б цікаво долучитися і зараз. Інструкцію, як взяти участь, читайте тут. Також ознайомтеся зі списками пам'яток природи України і переліком основних та спеціальних номінацій конкурсу

У порівнянні з минулим роком у регламент були внесені невеликі зміни, читайте про них тут.

Більше інформації — на сайті конкурсу. Якщо у Вас є запитання, можете звертатися на wle@wikimedia.org.ua – Оргкомітет «Вікі любить Землю» (in English) 09:21, 20 July 2020 (UTC)

Дякуємо, що взяли участь у «Вікі любить Землю» 2020! І просимо пройти опитування[edit]

Привіт! Дякуємо вам, що взяли участь у цьогорічному фотоконкурсі «Вікі любить Землю».

В українській частині конкурсу 2020 року взяли участь 478 учасників та учасниць, які разом завантажили понад 20 тисяч фото. Це рекордна кількість за вісім років конкурсу! Завдяки вам Україна посіла друге місце за кількістю завантажених світлин серед 34 країн-учасниць.

Дуже просимо вас пройти коротке опитування, щоб ми могли удосконалити наш конкурс наступного разу: за цим посиланням.

У серпні—вересні журі буде оцінювати світлини. Оргкомітет переглядатиме фото й виправлятиме помилки — тож якщо ви помітили якісь неточності (не та пам'ятка на конкурсних фотографіях тощо), будь ласка, напишіть нам на електронну адресу: wle@wikimedia.org.ua чи у фейсбук.

Детальнішу статистику (за об'єктами, завантажувачами тощо) та результати конкурсу опублікуємо згодом. Стежте за оновленнями нашого блогу, фейсбук-сторінки та інстаграм-профілю.

Тим часом запрошуємо вас ілюструвати статті у Вікіпедії цьогорічними конкурсними знімками, де це буде доречно.

З повагою, Оргкомітет «Вікі любить Землю» 16:36, 13 August 2020 (UTC)

Привіт!

З 1 по 30 вересня вже традиційно пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки»! На конкурс можна подавати власні фото пам'яток історико-культурної спадщини України — і змагатися за призи. Більше можна прочитати за посиланням.

Радимо ознайомитися із детальними правилами, а також із відповідями на часті питання. З найважливіших змін цього року:

  • у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» — збільшився додатковий бал за фотографії пам'яток (якщо світлин пам'ятки раніше не було завантажено, то можна отримати 21 бал.

Нагадаємо, що всі фотографії автоматично беруть участь у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації «Найкраще фото», потрібно підтвердити це при завантаженні.

Цього року теж є спецномінації «Єврейська спадщина», «Млини» та «Відео». Також є спеціальна номінація від проєкту «Via Regia Ukraine» — у ній автоматично беруть участь світлини всіх пам’яток міст України, через які пролягає Via RegiaДубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ. Цього року у Завантажувачі не передбачено окремих параметрів для спецномінацій — світлини зараховуватимуться автоматично з відповідних списків.

Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Приєднуйтеся!

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 06:28, 31 August 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікімедіа Україна» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів).

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here.

Thank you for participating in Wiki Loves Monuments 2020! Please help with this survey[edit]

Wiki Loves Monuments logo
Wiki Loves Monuments logo

Dear Darkngs,

Thank you for contributing to Wiki Loves Monuments 2020, and for sharing your pictures with the whole world! We would like to ask again for a few minutes of your time. Thanks to the participation of people like you, the contest gathered more than 200K+ pictures of cultural heritage objects from more than 50 countries around the world.

You can find all your pictures in your upload log, and are of course very welcome to keep uploading images and help develop Wikimedia Commons, even though you will not be able to win more prizes (just yet). To make future contests even more successful than this year, we would like to invite you to share your experiences with us in a short survey.

Please fill in this short survey and help us learn what you liked and didn't like about Wiki Loves Monuments 2020.

Kind regards,
the Wiki Loves Monuments team, 08:22, 14 November 2020 (UTC)

«Вікі любить Землю» 2021 в Україні пройде з 1 по 30 червня[edit]

Доброго дня!

Ви брали участь у конкурсі «Вікі любить Землю» в Україні раніше, тож приносимо вам важливу новину — цього року конкурс відбудеться протягом червня.

Як і в попередні роки, долучитися до змагання можуть усі охочі — як професійні фотографи, так і аматори. Головне, щоб ви любили Землю і розділяли ідею конкурсу — представити природно-заповідні території України за допомогою світлин під вільними ліцензіями. У Вікіпедії та Вікісховищі конкурсні фото будуть доступні тисячам людей.

Загальний формат конкурсу буде таким же, як у минулі роки. Протягом травня ми опублікуємо детальні умови та можливості для участі у спеціальних номінацій. Стежте за новинами проєкту у Фейсбуці, Інстаграмі або у блозі. Також ключова інформація буде з'являтися на сторінці у Вікісховищі.

Під час зйомок у заповідних територіях просимо дотримуватися правил їх відвідування і встановлених карантинних обмежень. Найважливіші правила ми зібрали тут.

Сподіваємося на вашу участь у червні! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:30, 5 May 2021 (UTC)[reply]

«Вікі любить Землю» 2021 проходить до 30 червня: Долучайтеся![edit]

Вітаємо!

До кінця червня триває щорічний конкурс «Вікі любить Землю» в Україні. Його метою є зібрати якомога більшу базу фотографій пам'яток природи України; для переможців передбачені цінні призи у різних номінаціях. Ви брали участь у конкурсі в минулі роки — можливо, вам було б цікаво долучитися і зараз.

Корисні посилання

Більше інформації — на сайті конкурсу та у соцмережах (ФейсбукІнстаграмТелеграм). Якщо у вас є запитання, можете писати на wle@wikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:18, 1 June 2021 (UTC)[reply]

Привіт!

З 1 по 30 вересня вже традиційно пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки»! В Україні цей конкурс пройде вже вдесяте. На конкурс можна подавати власні фото пам'яток історико-культурної спадщини України — і змагатися за призи. Більше можна прочитати за посиланням.

Радимо ознайомитися із детальними правилами, а також із відповідями на часті питання. Як і того року — у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» можна отримати 21 бал за фотографії об'єктів, якщо світлин цієї пам'ятки раніше не було завантажено.

Нагадаємо, що всі фотографії автоматично беруть участь у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації «Найкраще фото», потрібно підтвердити це при завантаженні.

Цього року вперше будуть окремо виділені фото з повітря (дронами, квадрокоптерами тощо) — у спеціальній номінації «Аерофото». Для того, щоб робота потрапила на спецномінацію потрібно вибрати її у Завантажувачі.

Також вперше проводиться спеціальна номінація «Пам'ятки Подесення», знову пройдуть спецномінації «Відео», «Єврейська спадщина», «Млини», «Пам'ятки національно-визвольної боротьби» та «Via Regia Ukraine». Для участі світлин у цих спецномінаціях не потрібно обирати нічого у Завантажувачі — світлини зараховуватимуться автоматично з відповідних списків.

Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Приєднуйтеся!

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук.

Важливо! Цього року відбулася адміністративно-територіальна реформа. Однак, ми проводимо конкурс ще за попереднім адміністративно-територіальним устроєм. Ми почали роботу над створенням списків з новим поділом, але вона ще не є завершена. Ви можете користуватися тими новими списками, що вже є, якщо потрібно відшукати пам'ятку за новим поділом (деякі ОДА вже почали присилати у такому форматі), але пам'ятайте, що нові списки ще не є повними.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки».17:39, 1 September 2021 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікімедіа Україна» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів).

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here.

Вікі любить пам'ятки 2021 в Україні триває до 30 вересня / Wiki Loves Monuments 2021 in Ukraine is on till September 30[edit]

Автор фото Aeou, інфографіка AnastasiaPetrova (WMUA), CC BY-SA 4.0
Переможці спеціальної номінації «Відео» 2020. Автори роликів: Ігор Мартинів, Кирило Венцеславський; Музика: Erik Satie: Gymnopedie No 2 by Kevin MacLeod. Монтаж: Atoly. Ліцензія CC BY-SA 4.0

Привіт!

Нагадуємо, що до 30 вересня включно можна вантажити світлини та відео культурної спадщини України до національного етапу міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки»!

Зараз Україна посідає 3-є місце за кількістю завантажених світлин, поступаючись Російській Федерації та Німеччині. За першу половину місяця було завантажено світлини пам'яток із усіх регіонів України, але частина із них є дуже погано представлена. Севастополь зараз представлений тільки однією пам'яткою і одним фото, Крим — 12 пам'яток і 51 фото. Детальніше — у таблиці:

Проміжна статистика
Регіон К-ть пам'яток К-ть фото
Севастополь 1 1
АР Крим 12 51
Закарпаття 26 96
Миколаївщина 29 81
Рівненщина 36 186
Херсонщина 36 83
Житомирщина 55 324
Донеччина 57 153
Тернопільщина 62 234
Буковина 75 220
Луганщина 82 90
Львівщина 82 351
Кіровоградщина 88 181
Волинь 98 270
Одещина 115 383
Сумщина 129 414
Дніпропетровщина 139 278
Київ 159 248
Хмельниччина 166 538
Полтавщина 171 594
Харківщина 175 625
Київщина 181 651
Черкащина 186 455
Прикарпаття 240 305
Вінничина 242 775
Запоріжжя 253 317
Чернігівщина 305 519

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Цього року у конкурсі є вісім спеціальних номінацій:

Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук.

Приєднуйтеся!

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 19:02, 20 September 2021 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікімедіа Україна» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів).

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here.

Долучіться до опитування — допоможіть визначити, як проводити конкурс «Вікі любить пам’ятки» у 2022 році[edit]

Вітаємо! Ви отримуєте це повідомлення, бо брали участь в українській частині міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки» у минулі роки. Зараз організаційна команда конкурсу вирішує, як проводити його під час повномасштабної війни в Україні.

Ми розуміємо, що цього року ми не зможемо провести конкурс у звичному форматі — зокрема тому, що фотографування об'єктів в Україні зараз ускладнене міркуваннями безпеки. Однак наша місія із документування української культурної спадщини є як ніколи важливою, тому розглядаємо варіанти, як можна провести конкурс у обмеженому форматі.

Для цього хочемо запитати поради у спільноти конкурсу. Просимо приділити 5—7 хвилин (не пізніше середи, 6 липня), щоби висловити свою думку.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки» 17:23, 20 June 2022 (UTC)

Привіт!

Цього року українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки» пройде з 1 по 31 жовтня — через російське вторгнення в Україну також довелося змінити умови: тільки світлини зроблені до 23 лютого 2022 року включно будуть прийматися в основній частині конкурсу.

В Україні цей конкурс пройде вже водинадцяте. На конкурс можна подавати власні фото пам'яток історико-культурної спадщини України — і змагатися за призи. Більше можна прочитати за посиланням.

Радимо ознайомитися із детальними правилами, а також із відповідями на часті питання. Як і того року — у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» можна отримати 21 бал за фотографії об'єктів, якщо світлин цієї пам'ятки раніше не було завантажено.

Нагадаємо, що всі фотографії автоматично беруть участь у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації «Найкраще фото», потрібно підтвердити це при завантаженні.

Цього року знову пройде спецномінація «Відео» — для участі робіт у цій спецномінації не потрібно обирати нічого у Завантажувачі — роботи зараховуватимуться автоматично з відповідних списків.

Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Приєднуйтеся!

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук.

Важливо! Цього року ми проводимо конкурс вже за чинним адміністративно-територіальним устроєм.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 20:26, 23 September 2022 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікімедіа Україна» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів).

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here.

5 днів Вікі любить пам'ятки 2022 в Україні / 5 days of Wiki Loves Monuments 2022 in Ukraine[edit]

Привіт!

Українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки» вже почалася — за 5 днів фотозмагання Україна вийшла на 12-е місце за кількістю світлин у світі. Не кількістю єдиною, звісно, але гарно було б не надто сильно відстати від російської частини конкурсу, і хоча б потрапити до почесних топ-5.

Цього року вперше у конкурсі є спеціальна номінація «Фотоплівка» — на неї можна подавати скани світлин, зроблених на фотоплівці — мова може йти й про скани самої фотоплівки і скани з віддрукованих знімків із неї. Ця спецномінація покликана мотивувати оцифровувати й ділитися своїми фотоархівами: частина об'єктів уже виглядає дуже відмінно, а частина — більше не існує… Враховуючи сучасну ситуацію із російським вторгненням і можливість потенційної втрати таких фотоархівів, ця спецномінація — актуальна. Врахуйте, що для того, щоб світлина потрапила на спецномінацію, потрібно вибрати відповідне поле у Завантажувачі.

Автори світлин маловідомих пам'яток України зможуть позмагатися за відзнаку від «Україна Інкогніта».

Також уже традиційно пройде спецномінація «Відео» — для участі робіт у цій спецномінації не потрібно обирати нічого у Завантажувачі — роботи зараховуватимуться автоматично з відповідних списків.

Нагадаємо, що всі фотографії автоматично беруть участь у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації «Найкраще фото», потрібно підтвердити це при завантаженні.

Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Приєднуйтеся!

Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням. Щоб отримувати інформацію про новинки у конкурсі — підпишіться на наші блог та сторінку у фейсбук. У нас також є сторінка в інстаграмі та твіттері.

Важливо! Цього року ми проводимо конкурс вже за чинним адміністративно-територіальним устроєм. Приймаються тільки ті світлини та відео, які були зняті до 23 лютого 2022 року включно.

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 19:32, 5 October 2022 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів).

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here.

Ще 3 дні! Вікі любить пам'ятки 2022 в Україні триває до 31 жовтня / Wiki Loves Monuments 2022 in Ukraine[edit]

Привіт! Сподіваємося, що ви та ваша родина у безпеці. Нагадуємо, що залишилося три дні до завершення конкурсу «Вікі любить пам'ятки», і якщо у вас є можливість взяти участь у конкурсі цього року — долучайтеся!

Трохи статистики за результатами чотирьох тижнів конкурсу:

  • завантажено понад 11000 світлин, які зображують майже 3700 об’єктів культурної спадщини;
    • з них фотографії 180 пам'яток — вперше подані на конкурс;
  • понад 500 світлин подано у спецномінації «Фотоплівка»;
  • вже більше 220 учасників та учасниць;
    • з них більше 130 — зареєструвалися вже під час конкурсу.

Найменш представлені регіони — Севастополь (1 фото), Донецька (19), Миколаївська (20), Кіровоградська (58), Крим (72), Херсонська (74) та Луганська (80). Конкурсні списки за регіонами можна переглянути тут: списки пам'яток.

Переглядайте свої фото- та відеоархіви й приєднуйтеся!

Якщо у Вас є запитання, можете звертатися wlm@wikimedia.org.ua чи у фейсбук – З повагою, Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 08:07, 29 October 2022 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів). Якщо Ви не хочете більше отримувати повідомлень про «Вікі любить пам'ятки», додайте свою сторінку користувача до відповідної категорії чи напишіть Оргкомітету. Дякуємо!

If you do not speak Ukrainian, but you are interested in a contest, you can check out our page in English here. If you do not want to receive messages related to Wiki Loves Monuments — add your user page to this category or write to the Organising team. Thank you!

«Вікі любить Землю» 2023 в Україні проходить з 1 по 31 липня[edit]

Доброго дня!

Ви брали участь у конкурсі «Вікі любить Землю» в Україні раніше, тож приносимо вам важливу новину — Вікі любить Землю повернувся! Цього року конкурс відбувається протягом липня.

Як і в попередні роки, долучитися до змагання можуть усі охочі — як професійні фотографи, так і аматори. Головне, щоб ви любили Землю і розділяли ідею конкурсу — представити природно-заповідні території України за допомогою світлин під вільними ліцензіями. У Вікіпедії та Вікісховищі конкурсні фото будуть доступні тисячам людей.

Загальний формат конкурсу такий же, як у минулі роки. Стежте за новинами проєкту у Facebook, Instagram або в блозі. Також ключова інформація буде з'являтися на сторінці у Вікісховищі.

Важливо! З міркувань національної безпеки та безпеки учасників і учасниць до участі у конкурсі допускаються тільки фото та відео, зроблені до 23 лютого 2022 року включно!

Рекомендуємо уважно ознайомитись з правилами конкурсу та звернути увагу на вимоги щодо якості фотографій. Цьогоріч мінімальна роздільна здатність фотографій, які приймаються на конкурс, становить 2 Мп.

Сподіваємося на вашу участь у липні!

Привіт!

З 1 по 31 жовтня буде проходити українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки», метою якого є фотографування пам'яток історико-культурної спадщини України. Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут.

Окрім основних номінацій у конкурсі є вісім спеціальних номінацій: «Відео», «Війна руйнує пам'ятки», «Елементи екстер'єру», «Єврейська спадщина», «Інтер'єри», «Німецька спадщина», «Фотоплівка» та «Визначні місця Харкова».10:19, 1 October 2023 (UTC)

Привіт!

З 1 по 31 жовтня буде проходити українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки», метою якого є фотографування пам'яток історико-культурної спадщини України. Зі списками пам'яток можна ознайомитися тут.

Окрім основних номінацій у конкурсі є вісім спеціальних номінацій: «Відео», «Війна руйнує пам'ятки», «Елементи екстер'єру», «Єврейська спадщина», «Інтер'єри», «Німецька спадщина», «Фотоплівка» та «Визначні місця Харкова».

Важливо! Через російське вторгнення в Україну також довелося змінити умови: у більшості випадків тільки роботи зняті до 30 червня 2023 року включно будуть прийматися на конкурс.

Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читайте тут. -- Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки».10:43, 1 October 2023 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь в одному із фотоконкурсів «Вікімедіа Україна» чи допомагали (наприклад, редагували файли з цих конкурсів). Якщо Ви не хочете більше отримувати повідомлень про конкурс «Вікі любить пам'ятки», додайте свою сторінку користувача до відповідної категорії чи напишіть Оргкомітету. Дякуємо!

You have received this message, because you had uploaded pictures to one of the contests of Wikimedia Ukraine or helped (for example, edited files from these contests). If you do not speak Ukrainian, but you are interested in the contest, you can check out our page in English here. If you do not want to receive messages related to Wiki Loves Monuments — add your user page to this category or write to the Organising team. Thank you!

Вікі любить пам'ятки 2023 в Україні / Wiki Loves Monuments 2023 in Ukraine: перший тиждень[edit]

Привіт! Сподіваємося, що у Вас та Ваших рідних усе максимально добре. Нагадуємо, що конкурс триває до 31 жовтня. За перший тиждень конкурсу в українській частині конкурсу завантажено понад 4000 фото, взяли участь майже 90 учасників.

Важливо! Через російське вторгнення в Україну також довелося змінити умови: тільки роботи зняті до 30 червня 2023 року включно будуть прийматися на конкурс. Єдиний виняток — спецномінація «Інтер'єри» можна подавати світлини без обмежень за датою створення.

Усі номінації та спецномінації перелічено тут (серед нових спецномінацій цього року: «Війна руйнує пам'ятки», «Елементи екстер'єру», «Інтер'єри» та «Німецька спадщина»).

Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читайте тут – Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 20:55, 7 October 2023 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» чи допомагали (наприклад, редагували файли з конкурсу). Якщо Ви не хочете більше отримувати повідомлень про конкурс «Вікі любить пам'ятки», додайте свою сторінку користувача до відповідної категорії чи напишіть Оргкомітету. Дякуємо!

You have received this message, because you had uploaded pictures to one of the Wiki Loves Monuments in Ukraine editions or helped (for example, edited files from the contest). If you do not speak Ukrainian, but you are interested in the contest, you can check out our page in English here. If you do not want to receive messages related to Wiki Loves Monuments — add your user page to this category or write to the Organising team. Thank you!

Вікі любить пам'ятки 2023 в Україні / Wiki Loves Monuments 2023 in Ukraine: Миколаївська та Луганська області[edit]

«Японський» манеж Деркульського кінного заводу. Данилівка, Луганська область © Сергій Орлик, CC BY-SA 4.0

Привіт! Сподіваємося, що у Вас та Ваших рідних усе максимально добре. Нагадуємо, що конкурс триває до 31 жовтня. За майже три тижні в українській частині конкурсу завантажено понад 9000 фото, взяли участь більше 150 учасників та учасниць.

Ви раніше брали участь у конкурсі, або вантажили світлини із двох регіонів, які зараз представлені найгірше — Луганська та Миколаївська області. Можливо у Вас збереглися ще файли з цих регіонів у власних фотоархівах? Або навіть відео? До речі, цього року списки Луганщини доповнені на понад 170 об’єктів, наприклад, Головпоштамт, Міська земська управа (Музей історії та культури міста Луганська) у Луганську, Покровська церква у Трьохізбенці та інші.

Важливо! Через російське вторгнення в Україну також довелося змінити умови: тільки роботи зняті до 30 червня 2023 року включно будуть прийматися на конкурс. Єдиний виняток — спецномінація «Інтер'єри» можна подавати світлини без обмежень за датою створення.

Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читайте тут – Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки».--10:47, 19 October 2023 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки», або вантажили фото пам'яток із цих регіонів. Якщо Ви не хочете більше отримувати повідомлень про конкурс «Вікі любить пам'ятки», додайте свою сторінку користувача до відповідної категорії чи напишіть Оргкомітету. Дякуємо!

You have received this message, because you had uploaded pictures to one of the Wiki Loves Monuments in Ukraine editions or monuments from these regions. If you do not speak Ukrainian, but you are interested in the contest, you can check out our page in English here. If you do not want to receive messages related to Wiki Loves Monuments — add your user page to this category or write to the Organising team. Thank you!

Вікі любить пам'ятки 2023 в Україні: ще тиждень залишився! / Wiki Loves Monuments 2023 in Ukraine: last week of the contest![edit]

Привіт! Сподіваємося, що у Вас та Ваших рідних усе максимально добре. Нагадуємо, що конкурс ще триває трохи більше тижня, до 31 жовтня, тож у Вас є ще можливість приєднатися.

У конкурсі є серйозне обмеження за часом створення фото- та відеоматерілів — тільки роботи зняті до 30 червня 2023 року включно приймаються. Однак, є виняток — спецномінація «Інтер'єри», де можна подавати файли, які зроблені й під час конкурсу. Також, якщо є, можна відсканувати світлини, зроблені плівковим фотоапаратом на спецномінацію «Фотоплівка». Усі номінації та спецномінації перелічено тут).

Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читайте тут – Оргкомітет «Вікі любить пам'ятки». 17:48, 22 October 2023 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» чи допомагали (наприклад, редагували файли з конкурсу). Якщо Ви не хочете більше отримувати повідомлень про конкурс «Вікі любить пам'ятки», додайте свою сторінку користувача до відповідної категорії чи напишіть Оргкомітету. Дякуємо!

You have received this message, because you had uploaded pictures to one of the Wiki Loves Monuments in Ukraine editions or helped (for example, edited files from the contest). If you do not speak Ukrainian, but you are interested in the contest, you can check out our page in English here. If you do not want to receive messages related to Wiki Loves Monuments — add your user page to this category or write to the Organising team. Thank you!

Вікі любить пам'ятки 2023 в Україні: ще 4 дні завантажити фото чи відео! / Wiki Loves Monuments 2023 in Ukraine: last 4 days to upload pictures or videos![edit]

Привіт! Сподіваємося, що у Вас та Ваших рідних усе максимально добре. Залишилося ще дні завантажити власні фото чи відео пам'яток України!

Зверніть увагу! Попри те, що в конкурсі беруть участь тільки роботи, зроблені до 30 червня 2023 року, фото та відео інтер'єрів пам'яток обмежень за датою не мають. Також можна відсканувати власні світлини, зроблені плівковим фотоапаратом, на спецномінацію «Фотоплівка». Усі номінації та спецномінації перелічено тут).

Приєднуйтеся!

Більше інформації про конкурс читайте тут – з повагою від імені оргкомітету «Вікі любить пам'ятки» 14:38, 28 October 2023 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, оскільки Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» чи допомагали (наприклад, редагували файли з конкурсу). Якщо Ви не хочете більше отримувати повідомлень про конкурс «Вікі любить пам'ятки», додайте свою сторінку користувача до відповідної категорії чи напишіть Оргкомітету. Дякуємо!

You have received this message, because you had uploaded pictures to one of the Wiki Loves Monuments in Ukraine editions or helped (for example, edited files from the contest). If you do not speak Ukrainian, but you are interested in the contest, you can check out our page in English here. If you do not want to receive messages related to Wiki Loves Monuments — add your user page to this category or write to the Organising team. Thank you!