User talk:Jagro

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search

Archive

Archive:

Template:Josef Reischig[edit]

Tournesol.png

Díky za pomoc! --Gampe (talk) 06:25, 31 January 2014 (UTC)

Není zač. ;) — Jagro (talk) 11:39, 31 January 2014 (UTC)

User problems report[edit]

Hi. Please pay attention to a new report: Commons:Administrators' noticeboard/User problems#User:Liamdavies and trams in Prague. --ŠJů (talk) 19:23, 1 February 2014 (UTC)

File:Praha, Želivského, SOR na Slovensko.jpg[edit]

Zdravím. Lípnul jsem ti sem standardní konfekční šablonu, abych si ušetřil vysvětlování – snad to nebudeš považovat za nezdvořilost. Chválím snahu vytvořit odvozený obrázek k ilustraci článku, ale výřez, který podstatným způsobem mění kontext a kompozici snímku, by měl být vždy nahrán pod novým názvem jako odvozené dílo. Pokud na původním obrázku je čelo autobusu komponováno do středu snímku a autobus je vyfocen v kontextu křižovatky, zatímco výřezem je vytvořen detailní obrázek autobusu v posunuté kompozici, tak už nepochybně nejde o drobnou technickou opravu původního snímku, ale o odvozené dílo.

Děkuji také za založení článku cs:Slovenská autobusová doprava. Pronikly ti tam ale určité nepřesnosti v názvech podniků (ne všechny z těch podniků si prošly fází, kdy měly název Slovenská automobilová doprava, některé byly z názvu ČSAD přejmenovány až v roce 1994, kdy už byla nákladní doprava vyčleněna zvlášť) a taky některé věcné nepřesnosti (v roce 1999 nebyly podniky rozděleny na menší, ale naopak poslučovány z menších na větší, krom toho státní podniky nelze nazývat společnostmi, a taky do roku 1993 to nebyla pětice provozů, ale pětice státních podniků, ve kterých bylo provozů (provozoven) mnohem víc než pět. Chce to prostě víc pozornosti při přepisování a taky přemýšlet nad každým slovem, jestli opravdu sedí. No ale aspoň jsi mě dokopal k tomu, abych na tom článku taky malinko zapracoval, i když ta moje verze je taky šitá horkou jehlou a opsaná podle slovenské Wikipedie s nijak pečlivým zdrojováním. --ŠJů (talk) 11:51, 7 June 2014 (UTC)

Porušení licence[edit]

Ahoj, díky moc! --Ondřej Žváček (talk) 21:19, 22 September 2014 (UTC)