User talk:Mir

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Flaga[edit]

Witam! Nie, nie jestem pewien. Grafikę zrobiłem na podstawie grafiki png, o takiej samej nazwie zakładając poprawność tej ostatniej. Prawdopodobnie jest to faktycznie flaga powiatu. Jeśli masz pewność, daj znać to zamieszczę grafikę pod nową nazwą, a starą usuniemy, jeśli nie to sam spróbuję to ustalić. Pozdrawiam. Bastian 22:11, 1 July 2006 (UTC)

Ok. Zaraz załaduję herb powiatu krośnieńskiego na Commons. Nie zastanawiałem się nad poprawnością tego zestawienia (herb, flaga), ponieważ flagę znalazłem na stronie Krosno. Byłem tylko kopistą i wykonałem wektorowe kopie zarówno herbu Krosna jak i flagi, która umieszczona była jako flaga miasta. Później zamieniłem wersje bitmapowe na wektorowe. Przy okazji mam pytanie. Jesteś może związany jakoś z tym miastem lub regionem? Pozdrawiam. Bastian 21:39, 2 July 2006 (UTC)

Właśnie załadowałem na Commons herb powiatu krośnieńskiego. -- Bastian 22:26, 2 July 2006 (UTC)

Kuba ads[edit]

OK poprawiam powiały z tarnobrzeski, przemyski i rzeszowski :) dzięki za uwagi. Może i macie rację co kolorów, ale wybacz ze będę zostanę przy swoim i pociągnę powiaty w przyjętych kolorach (będzie przynajmniej jednakowo dla całej Polski (o ile stanie mi cierpliwości na zrobienie pozostałych województw)

Pozdrawiam Kuba ads

Image:POL gmina Lutowiska flag.svg[edit]

Dzieki, jutro poprawie. Herr Kriss 23:12, 25 October 2006 (UTC)