Category:Olympic gold medalists for Brazil
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Olympische ploegen: Algerije [ALG] · Argentinië [ARG] · Australië [AUS] · Azerbeidzjan [AZE] · Bahama's [BAH] · België [BEL] · Bermuda [BER] · Brazilië [BRA] · Bulgarije [BUL] · Canada [CAN] · Chili [CHI] · Chinees Taipei [TPE] · Colombia [COL] · Costa Rica [CRC] · Cuba [CUB] · Denemarken [DEN] · Dominicaanse Republiek [DOM] · Duitsland [GER] · Ecuador [ECU] · Egypte [EGY] · Estland [EST] · Ethiopië [ETH] · Fiji [FIJ] · Filipijnen [PHI] · Finland [FIN] · Frankrijk [FRA] · Georgië [GEO] · Grenada [GRN] · Griekenland [GRE] · Groot-Brittannië op de Olympische Spelen [GBR] · Hongarije [HUN] · Hongkong [HKG] · Ierland [IRL] · India [IND] · Indonesië [INA] · Iran [IRI] · Israël [ISR] · Italië [ITA] · Jamaica [JAM] · Japan [JPN] · Jordanië [JOR] · Kameroen [CMR] · Kazachstan [KAZ] · Kenia [KEN] · Kosovo [KOS] · Kroatië [CRO] · Letland [LAT] · Litouwen [LTU] · Marokko [MAR] · Mexico [MEX] · Mozambique [MOZ] · Nederland [NED] · Nieuw-Zeeland [NZL] · Nigeria [NGR] · Noorwegen [NOR] · Oeganda [UGA] · Oekraïne [UKR] · Oezbekistan [UZB] · Oostenrijk [AUT] · Pakistan [PAK] · Panama [PAN] · Polen [POL] · Portugal [POR] · Puerto Rico [PUR] · Roemenië [ROU] · Servië [SRB] · Singapore [SGP] · Slovenië [SLO] · Slowakije [SVK] · Spanje [ESP] · Thailand [THA] · Trinidad en Tobago [TTO] · Tsjechië [CZE] · Tunesië [TUN] · Turkije [TUR] · Uruguay [URU] · Venezuela [VEN] · Verenigde Staten van Amerika [USA] · Volksrepubliek China [CHN] · Zimbabwe [ZIM] · Zuid-Afrika [RSA] · Zuid-Korea [KOR] · Zweden [SWE] · Zwitserland [SUI]
Speciale teams: Gezamenlijk team op de Olympische Spelen [EUN] (1992) · Olympisch Comité van Rusland [ROC] (2020–2022)
Voormalige teams: Bondsrepubliek Duitsland [FRG] (1980–1988) · Duitse Democratische Republiek [GDR] (1972–1988) · Joegoslavië [YUG] (1920–1952, 1964, 1972–1992) · Rusland [RUS] (1994–2016) · Sovjet-Unie [URS] (1952–1964, 1972–1988) · Tsjecho-Slowakije [TCH] (1920–1992) · Wit-Rusland [BLR] (1994–2022)
Speciale teams: Gezamenlijk team op de Olympische Spelen [EUN] (1992) · Olympisch Comité van Rusland [ROC] (2020–2022)
Voormalige teams: Bondsrepubliek Duitsland [FRG] (1980–1988) · Duitse Democratische Republiek [GDR] (1972–1988) · Joegoslavië [YUG] (1920–1952, 1964, 1972–1992) · Rusland [RUS] (1994–2016) · Sovjet-Unie [URS] (1952–1964, 1972–1988) · Tsjecho-Slowakije [TCH] (1920–1992) · Wit-Rusland [BLR] (1994–2022)
Wikimedia-categorie | |||||
Media uploaden | |||||
Is een | |||||
---|---|---|---|---|---|
Onderwerpen van categorie | |||||
Categorie bevat | |||||
| |||||
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende 87 subcategorieën, van de 87 in totaal.
A
- Rafa Alcántara (19 B)
- Dani Alves (83 B)
- Dante Amaral (5 B)
- Felipe Anderson (16 B)
- Guilherme Arana (7 B)
- William Arjona (7 B)
- Renato Augusto (31 B)
B
- Gabriel Barbosa (28 B)
- Nalbert Bitencourt (2 B)
C
- Rodrigo Caio (16 B)
- Tandara Caixeta (4 B)
- Éder Carbonera (5 B)
- Jaqueline de Carvalho (2 B)
- Sheilla Castro (1 B)
- Alison Cerutti (39 B)
- César Cielo (1 P, 50 B)
- Claudinho (78 B)
- Fabiana Claudino (10 B)
- Hebert Conceição (11 B)
- Joaquim Cruz (2 B)
- Ana Marcela Cunha (11 B)
- Matheus Cunha (21 B)
D
- Thiago Braz (3 B)
- Douglas dos Santos (68 B)
F
- Fernanda Ferreira (3 B)
- Ítalo Ferreira (10 B)
- Marcelo Ferreira (4 B)
- Hélia Rogério de Souza (1 B)
- Luiz Felipe Fonteles (9 B)
G
- Fernanda Garay (26 B)
- Giovane Gávio (1 B)
- Giba (volleyball player) (24 B)
- Wélissa Gonzaga (4 B)
- Torben Grael (9 B)
- Martine Grael (28 B)
- Evandro Guerra (1 B)
- Bruno Guimarães (11 B)
K
- Kahena Kunze (29 B)
L
- Dani Lins (6 B)
- Ricardo Lucarelli Souza (11 B)
M
- Thiago Maia (25 B)
- Malcom (footballer) (68 B)
- Marquinhos (34 B)
- Gabriel Martinelli (12 B)
- Thaísa Menezes (2 B)
- Sarah Menezes (19 B)
- Valeska Menezes (3 B)
- Aurélio Miguel (1 B)
N
O
- Fabiana de Oliveira (3 B)
- Walewska Oliveira (9 B)
P
- Paula Pequeno (36 B)
- Natália Pereira (22 B)
- Rodrigo Pessoa (29 B)
Q
R
- Emanuel Rego (49 B)
- Reinier (3 B)
- Bruno Rezende (12 B)
- Amauri Ribeiro (2 B)
S
- Lucas Saatkamp (10 B)
- Tande (1 B)
- Ricardo Santos (81 B)
- Sérgio Santos (17 B)
- Robert Scheidt (2 B)
- Bruno Oscar Schmidt (11 B)
- Adenízia da Silva (4 B)
- Adhemar da Silva (16 B)
- Rafaela Silva (12 B)
- Weverton Pereira da Silva (22 B)
- Douglas Luiz Soares de Paulo (15 B)
- Douglas Souza (2 B)
- Maurício Souza (6 B)
- Wallace de Souza (9 B)
- Marianne Steinbrecher (4 B)
T
- Luan Garcia Teixeira (7 B)
V
- Luan Vieira (12 B)
W
- Walace Souza Silva (7 B)
- William de Asevedo Furtado (13 B)
Z
- Arthur Zanetti (33 B)
- José Carlos Cracco Neto (7 B)