Template:KIT-license/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Tropenmuseum - Logo zonder tekst.svg Оваа податотека е на ризницата благодарение на донацијата од Тропскиот музеј (Tropenmuseum) како дел од проектот за соработка. Тропскиот музеј, кој е дел од Кралскиот тропски институт, и ексклузивно доставува слики кои се направени или од сопствениот персонал на институтот, или кои не подлежат на авторски права од други причини.

العربية | dansk | Deutsch | English | español | français | magyar | Bahasa Indonesia | italiano | македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | polski | português | русский | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон директно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{KIT-license}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{KIT-license}} instead!