Category:Economists from Russia
Pereiti į navigaciją
Jump to search
Europos valstybės: Airija · Albanija · Armėnija‡ · Austrija · Azerbaidžanas‡ · Baltarusija · Belgija · Bosnija ir Hercegovina · Bulgarija · Čekija · Danija · Estija · Graikija · Gruzija‡ · Islandija · Ispanija‡ · Italija · Jungtinė Karalystė · Juodkalnija · Kazachstanas‡ · Kroatija · Latvija · Lenkija · Lietuva · Liuksemburgas · Malta · Moldavija · Norvegija · Nyderlandai‡ · Portugalija‡ · Prancūzija‡ · Rumunija · Rusija‡ · Serbija · Slovakija · Slovėnija · Suomija · Šiaurės Makedonija · Švedija · Šveicarija · Turkija‡ · Ukraina · Vengrija · Vokietija
‡: partly located in Europe
‡: partly located in Europe
Azijos valstybės: Armėnija‡ · Azerbaidžanas‡ · Bangladešas · Egiptas‡ · Filipinai · Gruzija‡ · Indija · Indonezija‡ · Irakas · Iranas · Izraelis · Japonija · Jemenas · Kazachstanas‡ · Kinijos Liaudies Respublika · Kirgizija · Libanas · Malaizija · Mongolija · Nepalas · Pakistanas · Pietų Korėja · Rusija‡ · Rytų Timoras · Saudo Arabija · Singapūras · Sirija · Šri Lanka · Tadžikija · Tailandas · Turkija‡ · Uzbekija · Vietnamas
Ribotas pripažinimas: Taivanas
‡: partly located in Asia
Ribotas pripažinimas: Taivanas
‡: partly located in Asia
Wikimedia category | |||||
Įkelti mediją | |||||
Tai yra | |||||
---|---|---|---|---|---|
Kategorija sujungia temas |
| ||||
Kategorijoje yra | |||||
| |||||
Subkategorijos
Rodoma 170 subkategorijų (iš viso yra 170 subkategorijų).
A
- Abel Aganbegyan (4 F)
- Aydar Akhatov (5 F)
- Vahid Alakbarov (25 F)
- Alexander Auzan (2 F)
- Alexander Granberg (10 F)
- Alexey Antsyferov (3 F)
- Anatoliy Truba (4 F)
- Nikolai Annensky (8 F)
- Afinogen Antonovich (1 F)
- Vladimir Fedorovich Arnold (1 F)
- Dmitry Azarov (25 F)
B
- Konstantin Babkin (15 F)
- Andrei Belousov (45 F)
- Mikhail Beskmelnitsyn (1 F)
- Oleg Betin (8 F)
- Mikhail Bryzgalov (4 F)
- Andrei Bunich (3 F)
C
- Valery Chichkanov (3 F)
- Alexander Ivanovich Chuprov (8 F)
- Svetlana Chupsheva (2 F)
D
- Nikolay Danielson (8 F)
- Viktor Danilov-Danilyan (2 F)
- Juri Dawydow (1 F)
- Iosif Diskin (9 F)
- Mikhail Egonovich Dmitriyev (2 F)
- Alexander Dolgin (2 F)
- Anton Drozdov (2 F)
- Vasily Duma (2 F)
- Arkady Vladimirovich Dvorkovich (58 F)
- Alexandr Dynkin (6 F)
E
- Evgeny Shkolov (3 F)
F
- Boris Fyodorov (3 F)
G
- Viktor Gerashchenko (12 F)
- Sergey Glazyev (4 F)
- Evgeniy Gontmaher (7 F)
- Alexey Gordeyev (20 F)
- Ivan Yakovlevich Gorlov (1 F)
- Ruben Grigoryan (1 F)
- Victor Grishin (2 F)
- Alla Gryaznova (1 F)
- Sergei Guriev (4 F)
- Vladimir Kuzmich Gusev (10 F)
H
- Leonid Hurwicz (3 F)
I
- Victor Ivanter (2 F)
- Sergey Ignatyev (8 F)
- Vladislav Inozemtsev (3 F)
- Oleg Inshakov (1 F)
K
- Sergei Kadochnikov (1 F)
- Yegor Kankrin (14 F)
- Alexander Kaufman (4 F)
- Daria Khaltourina (2 F)
- Gabibulla Khasaev (1 F)
- Ruslan Khasbulatov (3 F)
- Vladimir Klimanov (1 F)
- Nikolay Kolosovsky (2 F)
- Vladimir Kovalevsky (6 F)
- Victor Krasin (1 F)
- Mikhail Krasnov (2 F)
- Pavel Kudyukin (3 F)
- Boris Kuzyk (1 F)
- Vladimir Kvint (12 F)
L
- Alexey Lavrov (1 F)
- Lira Suleyman (8 F)
- Vladimir Lopukhin (3 F)
- Marina Lordkipanidze (2 F)
- George Luntovsky (1 F)
M
- Igor Maksimtsev (2 F)
- Dmitry Malyshev (25 F)
- Marat Islamov (1 F)
- Vladimir Mau (13 F)
- Aleksey Mikhailov (1 F)
- Yakov Mirkin (2 F)
- Nikolay Semenovich Mordvinov (13 F)
- Sergey Ivanovich Morozov (8 F)
- Andrey Movchan (6 F)
- Marat Musin (5 F)
N
- Dimitri Navachine (2 F)
- Andrey Nechaev (15 F)
- Alexander Nikitin (1 F)
O
- Vladimir Okrepilov (2 F)
P
- Nikolay Vasilyevich Pankov (3 F)
- Pavel Bunich (3 F)
- Alexey Peshekhonov (5 F)
- Dmitry Iv. Pikhno (3 F)
- Aleksander Pochinok (7 F)
- Alexander I. Pogrebetsky (7 F)
- Gavriil Popov (4 F)
- Yevgeni Preobrazhensky (9 F)
- Sergei Prokopovich (5 F)
R
- Artur Rafalovich (5 F)
- Dmitry Repin (7 F)
- Michael Rostovtzeff (5 F)
- Isaak Rubin (1 F)
S
- Abrar Sadretdinov (1 F)
- Yevgeny Satanovsky (5 F)
- Sergey Dmitrievich Shatalov (1 F)
- Evgeniy Sapiro (1 F)
- Andrey Sharonov (5 F)
- Petr Shchedrovitsky (8 F)
- Aleksandr Shokhin (21 F)
- Vasiliy Solodovnikov (1 F)
- Konstantin Sonin (1 F)
- Stanislav Prokofiev (3 F)
- Gennadi Starchenkov (1 F)
- Vlasy Sudeikin (2 F)
T
- Dmitry Travin (5 F)
- Vladimir Trukhachyov (2 F)
- Georgy Tsagolov (3 F)
- Valentin Tsoi (economist) (7 F)
- Nikolay Turgenev (5 F)
U
- Dmitry Udras (3 F)
- Ilyas Umakhanov (3 F)
- Mark Urnov (9 F)
V
- Ruben Vardanyan (23 F)
- Evgeny Vinokurov (Economist) (3 F)
- Vladimir Bulgak (4 F)
- Vladimir Panskov (2 F)
- Volf Motylev (1 F)
- Gennady Voronin (2 F)
- Vasiliy Vorontsov (5 F)
- Vyacheslav Fedorishchev (4 F)
Y
- Lev Yakobson (1 F)
- Yevgeny Yasin (7 F)
- Yasnopolski Leonid (3 F)
- Jezierski Feodor (3 F)
- Igor Yurgens (4 F)
- Leonid Naumovich Yurovskiy (5 F)
- Yury Trushin (3 F)
Z
- Vladimir Zheleznov (7 F)
- Yuly Zhukovsky (1 F)
Daugialypės terpės rinkmenos kategorijoje „Economists from Russia“
Šioje kategorijoje yra viena rinkmena.
-
Pushkarev Dmitry, PhD in Economic.jpg 3 207 × 2 339; 1,3 MiB