Category:Malo Konjari Parish

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
<nowiki>Малокоњарска парохија; Malo Konjari Parish; رعية في مقدونيا الشمالية; црковна парохија на МПЦ-ОА; parochie in Noord-Macedonië</nowiki>
Малокоњарска парохија 
црковна парохија на МПЦ-ОА
Подигање податотека
Е
Наоѓалиште
Епархија
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 2 поткатегории од вкупно 2.