Category:Spaghetti

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Category for Spaghetti.

Шпагети 
Spaghetti2.jpg
type of pasta
Wikipedia-logo-v2.svg Википедија
Еtype of pasta
Поткласа наpasta,
Q27555297
Тековно наоѓалиштеИталија
Земја на потекло
Се состои од
Нормативна контрола
GND-ознака: 4203855-8
Википодатоци
Blue pencil.svg

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 12 поткатегории од вкупно 12.

 

*

?

A

C

D

M

S

T

Страници во категоријата „Spaghetti“

Оваа категорија содржи само една страница.

Податотеки во категоријата „Spaghetti“

Прикажани се 36 од вкупно 36 податотеки во категоријата.