Category:Topli Virovi

Од Wikimedia Commons
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
<nowiki>Топли Вирови; Topli Virovi; месност во Македонија</nowiki>
Топли Вирови 
месност во Македонија
Подигање податотека
Е
НаоѓалиштеОпштина Демир Капија, Македонија
Карта41° 22′ 01″ СГШ, 22° 13′ 41″ ИГД
Нормативна контрола
Уредете ги податоците на инфокутијата на Википодатоци

Податотеки во категоријата „Topli Virovi“

Прикажани се 12 од вкупно 12 податотеки во категоријата.