Category:Zarvanytsia Virgin Mary cathedral

Матеріал з Wikimedia Commons
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ukraine Warning sign

Попередження: об'єкт на цьому зображенні захищений авторськими правами.

Це зображення містить архітектурну або художню роботу, сфотографовану у громадському місці в Україні. В Україні відсутня свобода панорамної зйомки, а це означає, що ви не можете вільно сфотографувати роботу ні для чого іншого, ніж особистого використання.

Якщо авторські права на архітектурний чи мистецький твір порушуються цим зображення, це фото не може бути ліцензоване під вільною ліцензією та буде видалене. Обрамлення цього зображення з метою зосередження уваги на авторській роботі також буде порушенням авторських прав.

Перед використанням цієї фотографії переконайтеся, що маєте право зробити це. Ви несете повну відповідальність за можливе порушення авторських прав. Див. також відмову від відповідальності.

<nowiki>Собор Зарваницької Матері Божої; Zarvanytsia Virgin Mary cathedral; центральний храм архітектурно-храмового комплексу в селі Зарваниці Теребовлянського району Тернопільської області України.</nowiki>
Собор Зарваницької Матері Божої 
центральний храм архітектурно-храмового комплексу в селі Зарваниці Теребовлянського району Тернопільської області України.
Завантажити медіафайл
Є одним із
Місце розташування
  • Україна
Мапа49° 13′ 42″ пн. ш., 25° 21′ 06,4″ сх. д.
Нормативний контроль
Редагувати дані картки у Вікіданих

Підкатегорії

Ця категорія має тільки таку підкатегорію.

Файли в категорії «Zarvanytsia Virgin Mary cathedral»

Показано 11 файлів цієї категорії (із 11).