File:Veilingzaal van William Martin te Edinburgh, RP-P-2015-26-485.jpg
Uit Wikimedia Commons
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Grootte van deze voorvertoning: 800 × 503 pixels. Andere resoluties: 320 × 201 pixels | 640 × 402 pixels | 1.024 × 643 pixels | 1.280 × 804 pixels | 2.560 × 1.608 pixels | 4.480 × 2.814 pixels.
Oorspronkelijk bestand (4.480 × 2.814 pixels, bestandsgrootte: 1,68 MB, MIME-type: image/jpeg)
Bestandsinformatie
Gestructureerde data
Bijschriften
Beschrijving
[bewerken]BeschrijvingVeilingzaal van William Martin te Edinburgh, RP-P-2015-26-485.jpg |
Nederlands: Identificatie Titel(s): Veilingzaal van William Martin te Edinburgh Objecttype: prent Objectnummer: RP-P-2015-26-485 Opschriften / Merken: verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 2228verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 4780 Omschrijving: De veilingmeester staat op een verhoging, verlicht door twee kaarsen. In zijn rechterhand houdt hij een veilinghamer vast, in zijn linker een portret van een man met een baard. Voor hem de klanten: een menigte mannen met hoeden. Vervaardiging Vervaardiger: prentmaker: John Kay Datering: 1752 - 1826 Fysieke kenmerken: ets Materiaal: papier Techniek: etsen Afmetingen: plaatrand: h 86 mm × b 164 mm Toelichting Prent ook uitgegeven in: A series of original portraits and caricature etchings by the late John Kay. Van deze uitgave verschenen verschillende edities in de negentiende eeuw. Onderwerp Wat: art sale, auctionprint, e.g.: engraving, etching, lithograph Wie: William Martin Verwerving en rechten Credit line: Legaat van de heer S. Emmering, Amsterdam Verwerving: legaat 2000 Copyright: Publiek domein |
Datum |
tussen 1752 en 1826 date QS:P,+1500-00-00T00:00:00Z/6,P1319,+1752-00-00T00:00:00Z/9,P1326,+1826-00-00T00:00:00Z/9 |
Bron | http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.601675 |
Auteur | Rijksmuseum |
Licentie
[bewerken]Dit bestand is beschikbaar onder Creative Commons CC0 1.0 Universele Public Domain Dedication. | |
De persoon die een werk voorziet van deze licentie stelt dit werk beschikbaar aan het publieke domein door, voor zover dit wettelijk is toegestaan, afstand te doen van alle rechten op het werk in de zin van het auteursrecht, met inbegrip van alle aanverwante of naburige rechten. U kunt het werk kopiëren, aanpassen, distribueren en uitvoeren, ook voor commerciële doeleinden, zonder dat u daarvoor toestemming hoeft te vragen.
http://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.enCC0Creative Commons Zero, Public Domain Dedicationfalsefalse |
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
huidige versie | 5 dec 2019 00:27 | 4.480 × 2.814 (1,68 MB) | Mr.Nostalgic (overleg | bijdragen) | == {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{nl|1=<br><br><big>'''Identificatie'''</big><br>'''Titel(s): '''Veilingzaal van William Martin te Edinburgh<br>'''Objecttype:''' prent <br>'''Objectnummer:''' RP-P-2015-26-485<br>'''Opschriften / Merken:''' verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 2228verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 4780<br>'''Omschrijving:''' De veilingmeester staat op een verhoging, verlicht door twee kaarsen. In zijn rechterhand houdt hij een veilinghamer vast,... |
U kunt dit bestand niet overschrijven.
Bestandsgebruik
Geen enkele pagina gebruikt dit bestand.
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op nl.wiktionary.org