Category:Eurovea

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Eurovea (it); Eurovea (es); Eurovea (fr); Eurovea (en); Eurovea (sk); Eurovea (pl); Eurovea (cs); Eurovea (nl) cinema city Eurovea program co hraju 6. 9. (sk) Zóna Pribinova (sk); Galleria Eurovea (it)
Eurovea 
Eurovea square.jpg
Upload media
Wikipedia-logo-v2.svg  Wikipedia
Instance ofbuilding
Location Bratislava, Bratislava Region, Slovakia
official website
48° 08′ 26.43″ N, 17° 07′ 15.29″ E
Authority control
Edit infobox data on Wikidata
English: Eurovea is a business, retail and residential centre in Bratislava, Slovakia, located near the Apollo bridge and Tower 115 building. Eurovea connects the Danube riverbank with the city center and offers many stores and leisure time facilities.
Slovenčina: Eurovea je názov nového bratislavského medzinárodného obchodného centra na ľavom brehu Dunaja, v blízkosti mosta Apollo, Slovenského národného divadla a budovy Tower 115. Eurovea spája nábrežie s centrom mesta a rozširuje ponuku obchodov a priestorov pre zábavu a voľný čas. Projekt zahŕňa kancelárske priestory, byty, hotel ako aj najväčšie podzemné parkovisko v Bratislave pre 1700 áut. Takmer dve tretiny plochy Eurovey tvorí zeleň a verejné priestory. Tie vytvoril investor za približne štyristo miliónov korún a po dokončení sa stali majetkom mesta. Celá výstavba je rozdelená do dvoch fáz.

Media in category "Eurovea"

The following 87 files are in this category, out of 87 total.