File:Macaroni op een schilderijenveiling A Macarony at a Sale of Pictures (titel op object), RP-P-2015-26-484.jpg
From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation
Jump to search
Size of this preview: 459 × 599 pixels. Other resolutions: 184 × 240 pixels | 368 × 480 pixels | 588 × 768 pixels | 785 × 1,024 pixels | 1,570 × 2,048 pixels | 3,734 × 4,872 pixels.
Original file (3,734 × 4,872 pixels, file size: 1.9 MB, MIME type: image/jpeg)
File information
Structured data
Captions
Summary[edit]
DescriptionMacaroni op een schilderijenveiling A Macarony at a Sale of Pictures (titel op object), RP-P-2015-26-484.jpg |
Nederlands: Identificatie Titel(s): Macaroni op een schilderijenveiling. A Macarony at a Sale of Pictures (titel op object) Objecttype: prent Serienummer: 29/? Objectnummer: RP-P-2015-26-484 Opschriften / Merken: verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 2228verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 4779verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 4780watermerk: gedeelte van een Franse lelie met de initialen GR Omschrijving: Een man met een lange jas, in zijn rechterhand een zweep en enkele papieren, met zijn linkerhand houdt hij een monocle of vergrootglas voor zijn oog. Vervaardiging Vervaardiger: prentmaker: Charles Grignion (I) (vermeld op object), naar ontwerp van: Michel Vincent Brandoin (vermeld op object), uitgever: Robert Sayer (vermeld op object) Plaats vervaardiging: Londen Datering: ca. 1771 Fysieke kenmerken: ets en gravure Materiaal: papier Techniek: etsen / graveren (drukprocedé) Afmetingen: plaatrand: h 200 mm × b 141 mm Toelichting De term 'macaroni' werd gebruikt in Engeland in de tweede helft van de 18de eeuw voor personen die op een overdreven wijze de laatste mode volgden. In zekere zin vormden zij de voorlopers van de dandy's. Onderwerp Wat: caricatures (human types), art collectingart sale, auction Verwerving en rechten Credit line: Legaat van de heer S. Emmering, Amsterdam Verwerving: legaat 2000 Copyright: Publiek domein |
Date |
circa 1771 date QS:P,+1771-00-00T00:00:00Z/9,P1480,Q5727902 |
Source | http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.601670 |
Author | Rijksmuseum |
Licensing[edit]
This file is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication. | |
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of their rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law. You can copy, modify, distribute and perform the work, even for commercial purposes, all without asking permission.
http://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.enCC0Creative Commons Zero, Public Domain Dedicationfalsefalse |
File history
Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.
Date/Time | Thumbnail | Dimensions | User | Comment | |
current | 00:23, 5 December 2019 | 3,734 × 4,872 (1.9 MB) | Mr.Nostalgic (talk | contribs) | == {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{nl|1=<br><br><big>'''Identificatie'''</big><br>'''Titel(s): '''Macaroni op een schilderijenveilingA Macarony at a Sale of Pictures (titel op object)<br>'''Objecttype:''' prent <br>'''Serienummer:''' 29/?<br>'''Objectnummer:''' RP-P-2015-26-484<br>'''Opschriften / Merken:''' verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 2228verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 4779verzamelaarsmerk, verso, gestempeld: Lugt 4780watermerk: gedeelte van een Fran... |
You cannot overwrite this file.
File usage on Commons
There are no pages that use this file.