Template:Dont overwrite/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Čeština | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | Español | فارسی | Suomi | Français | Galego | עברית | हिन्दी | Magyar | Italiano | 日本語 | Македонски | മലയാളം | Nederlands | Polski | Português | Русский | Slovenčina | Svenska | Українська | 中文 | +/−


Nuvola apps important yellow.svg
Ви благодариме што придонесувате слики на Ризницата. Приметувам дека имате извршено подигање на нова слика и со тоа заменивте претходна слика. Треба да знаете дека ова се дозолува само кога сликите се речиси истоветни. Тука на Ризницата чуваме што е можно повеќе различни корисни верзии на избор за употреба во проектите на Викимедија. Ја вратив сликата на постарата верзија, но се надевам дека ќе ја подигнете другата верзија под друго име. Благодарам и ви посакувам пријатно уредување!
НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Dont overwrite}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Dont overwrite}} instead!