Template:Instytut Książki/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Оваа податотека е објавена под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор 3.0 Полска како дел од програмата „Споделување на книжевноста“ во Институтот на книгата во 2014-2016 г. (список).

English | македонски | polski | +/−

НАПОМЕНА: Не користете ја предлошкава непосредно!! Ова е само превод. Место неа, користете {{Instytut Książki}}!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Instytut Książki}} instead!