Template:Userpage/sq

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Kjo është faqja e përdoruesit në Wikimedia Commons. Nëse e gjeni këtë faqe në një web-site të ndryshëm nga Wikimedia Commons, me siguri që po vizitoni një site pasqyrë. Bëni kujdes pasi faqja mund të jetë vjetëruar dhe përdoruesi nuk ka asnjë lidhje personale me asnjë site tjetër përveç vetë Wikimedia Commons. Fsqja origjinale mund të gjendet tek https://commons.wikimedia.org/wiki/Template:Userpage/sq.

العربية  azərbaycanca  беларуская (тарашкевіца)  български  বাংলা  čeština  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  English  Esperanto  español  فارسی  suomi  français  Frysk  galego  עברית  हिन्दी  magyar  հայերեն  Bahasa Indonesia  italiano  日本語  ქართული  한국어  ລາວ  македонски  മലയാളം  Bahasa Melayu  မြန်မာဘာသာ  Nederlands  polski  português  português do Brasil  русский  sicilianu  slovenščina  shqip  svenska  ไทย  Tagalog  Türkçe  українська  Tiếng Việt  简体中文  繁體中文  正體中文(臺灣)  +/−

Wikimedia Commons
Wikimedia Commons
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Userpage}} instead.