User:Batwingwashere

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Babel user information
pl-N Polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
de-1 Dieser Benutzer beherrscht Deutsch auf grundlegendem Niveau.
ru-1 Этот участник владеет русским языком на начальном уровне.
Users by language

Kim jestem[edit]

Z zawodu i zamiłowania jestem wolontariuszem - przez ostatnich 10 lat działałem w pewnym stowarzyszeniu pomagającym dzieciom z biednych rodzin, hospicjum dla dzieci i domu dziecka, w którym ostatnio zacząłem pracę. Interesuję się chyba wszystkim, ale do głównych pasji należą: informatyka, muzyka (ostatnio raczej biernie, ale męczyłem tak saksofon tenorowy, jak i gitarę - akustyczną, elektryczną i basową, a momentami nawet fortepian, ale z mizernym skutkiem), kinematografia, literatura (niespełniona pasja twórcza), językoznawstwo, logika, historia, militarystyka i liberalizm. Staram się trzymać dystans do tematów które poruszają artykuły, które edytuję, ale nikt nie jest doskonały i chętnie dyskutuję na temat moich błędów.

Wikipedia[edit]

Od dłuższego czasu zdarzało mi się edytować artykuły w Wikipedii anonimowo. W końcu postanowiłem się zarejestrować, żeby mieć kontrolę nad tym, co się z nimi dzieje i dowiedzieć się jakie błędy popełniam. Czasem przetłumaczę coś z angielskiego, czasem poprawię literówkę czy inne drobne błędy, czasem dodam coś od siebie. Interesuję się wszystkim, więc nie ograniczam się do konkretnych kategorii.

29 maja 2009 roku postanowiłem wrzucić w końcu coś fajnego do commons, no to wrzucam i mam nadzieję mieć jeszcze coś interesującego do wciśnięcia w internet.

Reszta sieci[edit]

Poza wikipedią można mnie znaleźć między innymi na:

No i na

Kontakt[edit]

Jeśli chcesz do mnie napisać poza wikipedią, to masz do wyboru:

  • Jabbera: batwing(zawijas)jabberpl.org, oraz
  • gaga-dudu: 11168579

Na commons wrzuciłem:[edit]