User:Jan Prucha

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Jan Průcha se narodil v roce 1968 a už na základní škole se zajímal o elektroniku, počítače a měřící a regulační techniku. Vystudoval SPŠE obor Měření a regulace a následně ČVUT FEL obor Systémové programování. Ještě na vysoké škole začal pracovat pro společnost Apple a v roce 1995 nastoupil do společnosti LANGMaster, ve které působí dodnes. Zároveň je prezidentem Electronic Publishing Association LLC.

Jan Průcha se kromě elektronického vzdělávání, e-learningu a zahraničního obchodu zaměřuje na oblasti inteligentních domů, digitálních domácností, hi-end audia a videa, 3D a 4D obrazového vnímání, digitalizace obrazu a zvuku a obrazu v ultra-digital HD rozlišení. Je také předsedou představenstva společnosti Insight Home, a.s., která se jako jediná na českém trhu výhradně zaměřuje na rezidenční sektor v oblasti inteligentních domů a domácností.

Stojí také za ojedinělým projektem internetového magazínu DigitálníDomácnost.cz. DigitálníDomácnost.cz si klade za cíl vás informovat o novinkách ve všech oblastech moderního bydlení, které se týkají pohodlí, zábavy, bezpečí, úspor a ekologie. Věříme, že díky našim článkům získáte přehled o všech trendech a novinkách.