User:Mateusz Opasiński

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Witam – nazywam się Mateusz Michał Opasiński i jestem redaktorem polskiej edycji Wikipedii oraz projektu Wikimedia Commons. Wszystkie moje prace są dostępne na wolnej licencji z uznaniem autorstwa.

Osoby korzystające z umieszczonych przeze mnie prac poza Wikipedią prosiłbym w miarę możliwości o umieszczenie linków do publikacji w mojej dyskusji lub wysyłania linków na adres poczty opasiski.mateusz300@gmail.com Nie jest to obligatoryjne, ale miło mi wiedzieć, że moje prace się do czegoś przydają i że zamieszczanie ich tutaj ma sens.

O mnie[edit]

Moja rodzina od kilku pokoleń związana jest z Warszawą, która jest moim miastem rodzinnym. Posiadam wykształcenie fotograficzne: w roku szkolnym 2012/2013 ukończyłem szkołę policealną na profilu fototechnika. Moja pasja fotograficzna trwa niemalże od początku XXI wieku. W przeszłości byłem laureatem kilku konkursów fotograficznych w tym Nagrody Specjalnej Firmy Messenger Service Stolica SA przyznanej mi w konkursie „Życie warszawy w moim obiektywie” zorganizowanym przez Urząd Promocji Miasta Stołecznego Warszawy w 2004 r., oraz II nagrody w konkursie fotograficznym zorganizowanym z okazji Dnia Pamięci o Holocauście w 2006 r., przez XLII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Warszawie.