File:Заключний етап польового вишколу випускників Національної академії сухопутних військ (32444059154).jpg

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Original file (2,500 × 1,667 pixels, file size: 1.88 MB, MIME type: image/jpeg)

Captions

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Summary

[edit]
Description

Вихованці видового військового вишу, які менш ніж за місяць поповнять офіцерські лави ЗС України, востаннє в якості курсантів вдосконалюють свої теоретичні знання на практиці у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Після завершення навчання молоді офіцери продовжать службу у бойових частинах та підрозділах. Більшість з них, після становлення на посадах, можуть відбути для виконання завдань за призначенням у районі проведення Антитерористичної операції. Від їхньої навченості залежатимуть не лише результати виконання бойових завдань, але й життя підлеглих. Тому завершальна стадія їхнього професійного вишколу є вирішальною. На навчальних полях, стрільбищах, директрисах та навчально-тренувальних комплексах полігону військовослужбовці досконало відточують свої навички з управління підрозділами, застосування стрілецької зброї та бойових машин тощо, а головне – практикуються самостійно вчити військовій науці підлеглих. За словами начальника кафедри вогневої підготовки Національної академії сухопутних військ полковника Юрія Василіва, сьогоднішні випускники вже майже досконало виконують всі передбачені для них вправи навчальних та контрольних стрільб. – Основну увагу зараз ми приділяємо їхній методичній майстерності. Адже фактично за місяць вони самі стануть викладачами та наставниками для військовослужбовців своїх підрозділів, – підкреслив офіцер. – А це вимагає значно більшої відповідальності та підготовленості. Втім, спостерігаючи за ними, я бачу високу вмотивованість й психологічну готовність випускників до виконання, навіть, надскладних завдань. Вони готували себе до цього з першого курсу. Переважна більшість вправ та нормативів, які виконують курсанти, впродовж останнього часу зазнали змін з урахуванням досвіду, отриманого в АТО. – Найголовніше – безпека бійців. Тож, треба вміло маневрувати зі зброєю чи на техніці, ефективно використовуючи рельєф місцевості, не дозволити ворогу передчасно виявити себе та нанести ураження з вогневих засобів, - додав полковник Юрій Василів. - Також ми вчимо економно витрачати боєприпаси. Боєкомплект обмежений і, якщо його невдало витратити в перші ж хвилини бою, це може призвести до непоправимих наслідків.

Триватиме цей польовий вихід для випускників Академії впродовж декількох тижнів. Одразу після його завершення курсанти звітуватимуться за отриманні у військовому виші знання під час державних іспитів.
Date
Source Заключний етап польового вишколу випускників Національної академії сухопутних військ
Author Ministry of Defense of Ukraine

Licensing

[edit]
w:en:Creative Commons
attribution share alike
This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license.
You are free:
  • to share – to copy, distribute and transmit the work
  • to remix – to adapt the work
Under the following conditions:
  • attribution – You must give appropriate credit, provide a link to the license, and indicate if changes were made. You may do so in any reasonable manner, but not in any way that suggests the licensor endorses you or your use.
  • share alike – If you remix, transform, or build upon the material, you must distribute your contributions under the same or compatible license as the original.
This image was originally posted to Flickr by Ministry of Defense of Ukraine at https://flickr.com/photos/140624011@N02/32444059154. It was reviewed on 11 March 2017 by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.

11 March 2017

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current03:22, 11 March 2017Thumbnail for version as of 03:22, 11 March 20172,500 × 1,667 (1.88 MB)Tm (talk | contribs)Transferred from Flickr via Flickr2Commons

There are no pages that use this file.

Metadata