This is a Featured picture. Click here for more information.
This formerly was a featured picture on Wikimedia Commons. Click here for more information.
This is a Quality image. Click here for more information.
This is a Valued image. Click here for more information.

Template:Assessments/translate/as

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Assessments}} instead.

নমুনা ব্যৱহাৰসমূহ


আপনি ইচ্ছা কৰিলে এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সত প্ৰত্যক্ষভাৱে নিৰ্বাচিত কৰা উচিত, তেতিয়া বিনা দ্বিধায়ে ইয়াক মনোনীত কৰক।
যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Wikipedia

Cscr-featured.svg এই ফাইলটো প’লিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Ilustracja na medal) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।

আপনি ইচ্ছা কৰিলে এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সত প্ৰত্যক্ষভাৱে নিৰ্বাচিত কৰা উচিত, তেতিয়া বিনা দ্বিধায়ে ইয়াক মনোনীত কৰক।
যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Featured picture

Wikimedia Commons

এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।

যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Wikimedia

WMFএই চিত্ৰ আৰু ইয়াৰ প্ৰণেতাৰ নাম ১ এপ্ৰিল ২০১২ তাৰিখে ৱিকিমিডিয়া ফাউণ্ডেচনৰ ব্লগত প্ৰকাশ কৰা হৈছিল।

আপনি ইচ্ছা কৰিলে এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সত প্ৰত্যক্ষভাৱে নিৰ্বাচিত কৰা উচিত, তেতিয়া বিনা দ্বিধায়ে ইয়াক মনোনীত কৰক।
যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

POTY
Featured picture

Wikimedia CommonsWikimedia

এই ফাইলটো বছৰৰ নিৰ্বাচিত চিত্ৰ ২০০৭ প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰাৰ্থী আছিল।
এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।

WMFএই চিত্ৰ আৰু ইয়াৰ প্ৰণেতাৰ নাম ১ এপ্ৰিল ২০১২ তাৰিখে ৱিকিমিডিয়া ফাউণ্ডেচনৰ ব্লগত প্ৰকাশ কৰা হৈছিল।

যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Former featured picture

Wikimedia Commons

এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক প্ৰাক্তন নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছিল।
Video-display-wide.svg ৮:৫, ১৬:১০, বা ১৬:৯ অনুপাতযুক্ত এই চিত্ৰখন বহল পৰ্দাৰ কম্পিউটাৰৰ ৱালপেপাৰৰ বাবে সুন্দৰ হ'ব (চিত্ৰসম্ভাৰ চাওক)।

যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলতকৈ উৎকৃষ্ট মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Former featured picture

Wikimedia CommonsWikipedia

এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক প্ৰাক্তন নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছিল।
Video-display-wide.svg ৮:৫, ১৬:১০, বা ১৬:৯ অনুপাতযুক্ত এই চিত্ৰখন বহল পৰ্দাৰ কম্পিউটাৰৰ ৱালপেপাৰৰ বাবে সুন্দৰ হ'ব (চিত্ৰসম্ভাৰ চাওক)।

Cscr-featured.svg এই ফাইলটো প’লিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Ilustracja na medal) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।

যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলতকৈ উৎকৃষ্ট মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Former featured picture

Wikimedia CommonsWikipedia

এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক প্ৰাক্তন নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছিল।
Video-display-wide.svg ৮:৫, ১৬:১০, বা ১৬:৯ অনুপাতযুক্ত এই চিত্ৰখন বহল পৰ্দাৰ কম্পিউটাৰৰ ৱালপেপাৰৰ বাবে সুন্দৰ হ'ব (চিত্ৰসম্ভাৰ চাওক)।

Cscr-featured.svg এই ফাইলটো আইৰিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Íomhánna roghnaithe) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো প’লিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Ilustracja na medal) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।

যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলতকৈ উৎকৃষ্ট মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Former featured picture

Wikimedia CommonsWikipedia

এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক প্ৰাক্তন নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছিল।
Video-display-wide.svg ৮:৫, ১৬:১০, বা ১৬:৯ অনুপাতযুক্ত এই চিত্ৰখন বহল পৰ্দাৰ কম্পিউটাৰৰ ৱালপেপাৰৰ বাবে সুন্দৰ হ'ব (চিত্ৰসম্ভাৰ চাওক)।

ৱিকিপিডিয়া

Cscr-featured.svg এই ফাইলটো আইৰিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Íomhánna roghnaithe) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো প’লিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Ilustracja na medal) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো চীনা ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (特色图片) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।


যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলতকৈ উৎকৃষ্ট মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Quality picture

Wikimedia Commons

এইখন এখন অতি উচ্চ মানৰ চিত্ৰ আৰু ই কমন্সৰ মান সম্পন্ন চিত্ৰৰ নীতিবোৰ পূৰণ কৰিছে।

আপনি ইচ্ছা কৰিলে এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সত প্ৰত্যক্ষভাৱে নিৰ্বাচিত কৰা উচিত, তেতিয়া বিনা দ্বিধায়ে ইয়াক মনোনীত কৰক।
যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Valued image seal

Wikimedia Commons

এই চিত্ৰখনে কমন্সৰ মূল্যবান চিত্ৰৰ বৈশিষ্টসমূহ পূৰণ কৰিছে আৰু ইয়াক Amir Kabirৰ অধীনত কমন্সৰ এখন অতি মূল্যবান ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছে।

আপনি ইচ্ছা কৰিলে এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সত প্ৰত্যক্ষভাৱে নিৰ্বাচিত কৰা উচিত, তেতিয়া বিনা দ্বিধায়ে ইয়াক মনোনীত কৰক।
যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

Featured picture
Quality picture

Wikimedia CommonsWikimedia

এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
এইখন এখন অতি উচ্চ মানৰ চিত্ৰ আৰু ই কমন্সৰ মান সম্পন্ন চিত্ৰৰ নীতিবোৰ পূৰণ কৰিছে।
Video-display-wide.svg ৮:৫, ১৬:১০, বা ১৬:৯ অনুপাতযুক্ত এই চিত্ৰখন বহল পৰ্দাৰ কম্পিউটাৰৰ ৱালপেপাৰৰ বাবে সুন্দৰ হ'ব (চিত্ৰসম্ভাৰ চাওক)।

WMFএই চিত্ৰ আৰু ইয়াৰ প্ৰণেতাৰ নাম ১ এপ্ৰিল ২০১২ তাৰিখে ৱিকিমিডিয়া ফাউণ্ডেচনৰ ব্লগত প্ৰকাশ কৰা হৈছিল।

যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।

POTY
POTD
Featured picture
Quality picture
Valued image seal

Wikimedia CommonsWikimediaWikipedia

এই ফাইলটো বছৰৰ নিৰ্বাচিত চিত্ৰ ২০০৬ প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰথম স্থান অৰ্জন কৰিছিল।
এই ফাইলটো ফেব্ৰুৱাৰী 23, 2013 তাৰিখে আজিৰ নিৰ্বাচিত চিত্ৰ আছিল
এই ফাইলটো ৱিকিমিডিয়া কমন্সৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Featured pictures) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
এইখন এখন অতি উচ্চ মানৰ চিত্ৰ আৰু ই কমন্সৰ মান সম্পন্ন চিত্ৰৰ নীতিবোৰ পূৰণ কৰিছে।
এই চিত্ৰখনে কমন্সৰ মূল্যবান চিত্ৰৰ বৈশিষ্টসমূহ পূৰণ কৰিছে আৰু ইয়াক Amir Kabirৰ অধীনত কমন্সৰ এখন অতি মূল্যবান ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছে।
Video-display.svg ৪:৩ বা ৫:৪ অনুপাতযুক্ত এই চিত্ৰখন কম্পিউটাৰ ৱালপেপাৰৰ বাবে অতি সুন্দৰ হ'ব (চিত্ৰসম্ভাৰ চাওক)।

WMFএই চিত্ৰ আৰু ইয়াৰ প্ৰণেতাৰ নাম ১ এপ্ৰিল ২০১২ তাৰিখে ৱিকিমিডিয়া ফাউণ্ডেচনৰ ব্লগত প্ৰকাশ কৰা হৈছিল।

ৱিকিপিডিয়া

Cscr-featured.svg এই ফাইলটো আজেৰবাইজানী ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Seçilmiş şəkillər) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো কাতালান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Imatge del mes) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো চেক ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Obrázek týdne) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Featured article star - cross.svg এই ফাইলটো জাৰ্মান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক প্ৰাক্তন নিৰ্বাচিত ছবি (Exzellente Bilder) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছিল।
Cscr-featured.svgSound-icon.svg এই ফাইলটো ইংৰাজী ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত শব্দ (Featured sounds) আৰু ইয়াক এক অন্যতম শব্দ ফাইল হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Featured article star - cross.svgSound-icon.svg এই ফাইলটো স্পেনিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক প্ৰাক্তন নিৰ্বাচিত শব্দ (Recursos destacados) আৰু ইয়াক এক অন্যতম শব্দ ফাইল হিচাপে বিবেচনা কৰা হৈছিল।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ফাৰ্ছী ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (نگاره‌های برگزیده) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ফ্ৰেন্স ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Image de qualité) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো আইৰিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Íomhánna roghnaithe) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো হিব্ৰু ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (תמונות מומלצות) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ক্ৰোৱেচিয়ান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Slika tjedna) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো হাঙ্গেৰিয়ান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Kiemelt képek) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ইণ্ডোনেচিয় ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Gambar pilihan) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো জাপানী ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (秀逸な画像) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো জৰ্জিয়ান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (რჩეული ფოტოები) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো লিথুৱানিয়ান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Rinktinė iliustracija) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো মালায়ালম ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (തിരഞ്ഞെടുത്ത ചിത്രങ്ങൾ) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো মালয় ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Gambar pilihan) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ওড়িয়া ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (ବଛା ଛବି) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো প’লিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Ilustracja na medal) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো পৰ্তুগীজ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Imagens em destaque) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ৰোমানীয় ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Imagini de calitate) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো শ্লোভেনিয়ান ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Izbrane slike) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ছুইডিচ ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Utvalda bilder) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো তামিল ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (இன்றைய சிறப்புப் படம்) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো থাই ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (ภาพคัดสรร) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো তুৰ্কী ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Seçkin resimler) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো ভিয়েটনামী ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (Hình ảnh chọn lọc) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো চীনা ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (特色图片) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।
Cscr-featured.svg এই ফাইলটো Cantonese ভাষাৰ ৱিকিপিডিয়াৰ এক নিৰ্বাচিত ছবি (正圖) আৰু ইয়াক এক অন্যতম ছবি হিচাপে বিবেচনা কৰা হয়।


যদি আপোনাৰ ওচৰত এই ফাইলৰ সমান মানৰ ফাইল আছে, তাক নিৰ্দিষ্ট স্বত্বাধিকাৰ অনুজ্ঞাপত্ৰৰ অধীনত প্ৰকাশ কৰিব পাৰে, ইয়াক আপল'ড, টেগ, আৰু নামকৰণ নিশ্চিত কৰক।