Template:DjVu/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
DjVu-logo.svg
Оваа податотека е во форматот DjVu, предвиден за отсликани страници, особено со текст и едноставни цртежи.

Можете да ја прегледате тука, а ако документот содржи повеќе страници, тогаш листајте ги со копчињата десно.

Исто така податотекава можете да ја листате и на вашиот прелистувач со соодветен приклучок/додаток, или со програм за прелистување на DjVu. Во тој случај изберете погоден програм од овој список. Повеќе информации ќе најдете на Help:DjVu.

অসমীয়া | català | čeština | Deutsch | Deutsch (Sie-Form)‎ | English | Esperanto | español | français | galego | magyar | italiano | македонски | Nederlands | polski | português | русский | sicilianu | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{DjVu}} instead.