User talk:Ahonc/Archives/January 2009

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
Archive This is an archive of past discussions. Do not edit the contents of this page. If you wish to start a new discussion or revive an old one, please do so on the current talk page.

Нащо нищити тролейбуси?

А це що таке? Яке джерело ти хочеш побачити для власної роботи??? — NickK (talk) 18:02, 20 January 2009 (UTC)

Щось я сумніваюся, що то власна робота. Якщо то справді власна робота, хай завантажить у більшій роздільності і без водяного знака.--Anatoliy (talk) 19:41, 20 January 2009 (UTC)
І що за підхід: невільне фото не підійде, бо є вільний замінник, а вільний замінник поганої якості, тому є сумнів, що це власна робота, тому треба звернутися до неактивного з вересня користувача по кращу версію (а якщо нема кращої роздільності, то користувач, певно, має купувати новий фотоапарат і знову бігти за тим тролейбусом, а не може завантажити, то має шукати кращого провайдера, щоб завантажувати кількаметрові файли). Якщо воно порушує чиїсь права, шукай чиї, став copyvio, номінуй на вилучення, але ж власна робота... без джерела... не та роздільність... Не суміщається якось. Хоча, можливо, така логіка на коммонз і не діє, тобі видніше — NickK (talk) 20:23, 20 January 2009 (UTC)
Не треба тут на мене кричати. Це тобі не Вікіпедія. Тут інші правила. Такі «власні роботи» низької роздільності часто вилучаються. А причому тут замінники я не зрозумів. На саме зображення я дивлюся в останню чергу. Якщо з описом зображення не все гаразд, то можна вилучити, навіть не відкриваючи саме зображення.--Anatoliy (talk) 20:31, 20 January 2009 (UTC)
Та не збирався я на тебе кричати, просто мене здивувало те, що як тільки я у Вікіпедії зазначив, що для зображення, використання якого у шаблоні ти критикував (і що призвело до того, що Анатолій переніс зображення під картку — а використовував його він саме в картці), є вільний замінник, як одразу ж на тому заміннику з'явилася позначка про відсутність джерела... І з описом, до речі, було абсолютно все гаразд. Власне, мене мало цікавить доля конкретно того зображення, але ж це не Вікіпедія, тож мене здивував підхід. І, судячи з архіву твоїх обговорень, не мене першого — NickK (talk) 21:02, 20 January 2009 (UTC)
Там говорилося про замінники з категорії, а не тільки про той. А «під використанням у шаблоні» я мав на увазі інше. В картці статті можна використовувати, не можна використовувати на сторінці з префіксом Шаблон:. Ну з описом гаразд, але якщо глянути на зображення і порівняти його з описом, то це насторожує (можливо не всіх, але принаймні адмінів насторожує). А підхід це не мій, а «коммонівський». Інші адміністратори могли б так само вчинити.--Anatoliy (talk) 21:26, 20 January 2009 (UTC)

Перенесення зображень до COMMONS

Анатолій. Я хочу перенести зображення, що ВЖЕ завантажені до укр.вікі. Але автором я не є. Чи може справжній автор надіслати мені листа з відповідним дозволом (згідно з надісланими тобою зразками)? Але яке ім'я файлу при цьому він має зазначити у листі-дозволі? Дякую --Koshelyev (talk) 11:47, 29 January 2009 (UTC)

Зазвичай вказують посилання на оригінальне зображення, тобто, наприклад, сайт, звідки воно взяте. Або можна надіслати в листі зображення у високій роздільності (ще краще з метаданими).--Anatoliy (talk) 12:29, 29 January 2009 (UTC)
Ось у такому форматі підійде:?
«Цим я заявляю, що я є автором і/або єдиним власником виняткових авторських прав на ТВІР (три фотографії, що в файлах-додатках до даного дозволу).
Я згоден опублікувати цей твір на умовах вільної ліцензії PD-author...» --Koshelyev (talk) 13:35, 29 January 2009 (UTC)
так.--Anatoliy (talk) 13:48, 29 January 2009 (UTC)
Автор фотографій надішле мені на e-mail, а потім я перешлю на «permissions» і тебе повідомлю. Далі скажеш, як зображення вантажити сюди і що писати в описі, бо я не зовсім на цьому розуміюсь. Таким чином намагаюся перенести завантажені мною зображення з укр.вікі до COMMONS, розгрібаючи хаос. А як бути з тисячами зображень інших користувачів, що позавантажували до укр.вікі? Це ж хтось рано чи пізно має перенести сюди. Принаймні в англ.вікі така практика є. Що думаєш з цього приводу? --Koshelyev (talk) 14:14, 29 January 2009 (UTC)
Можна використати Commoshelper (див. на моїй сторінці, але він лише з кириличними назвами працює). Можна в Aibot'а попросити, він уміє переносити. Однак не всі «вільні» зображення української Вікіпедії є вільними для Commons.--Anatoliy (talk) 17:31, 29 January 2009 (UTC)
Дивись вхідну пошту на «пермішенз» - я туди переадресував дозвіл від автора «Анатолій Гончаров: Дозвіл на фотографії ФК <<Горизонт>> (Костопіль)». Можеш хоч одне зображення зробити для наглядності (усі три зображення у статті укр.вікі про клуб)? Дякую. --Koshelyev (talk) 09:42, 30 January 2009 (UTC)
Завантажуєш як звичайно, автором вказуєш Воробея і ставиш {{PermissionOTRS|2009013010003985}}.--Anatoliy (talk) 22:54, 30 January 2009 (UTC)
Ось завантажив, поглянь чи все вірно з описом файлів і ліцензіями Category:FC Horizont Kostopil. --Koshelyev (talk) 23:30, 30 January 2009 (UTC)