Template:Cdw/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Template:Cdw and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Template:Cdw and have to be approved by a translation administrator.
Сповіщення про обговорення категорії

Категорію було додано до списку категорій до обговорення, щоб спільнота могла обговорити те, яким чином її слід змінити. Ми були б раді, якби Ви висловили свою думку щодо цього на [[{{{2}}}|сторінці запиту]].

Якщо Ви створили цю категорію, будь ласка, зауважте, що той факт, що її було номіновано на обговорення, необов'язково означає, що ми не цінуємо Вашого внеску. Це просто означає, що одна особа вважає, що з цією категорією є якась проблема. Якщо категорія номінована на вилучення через те, що її замінили якоюсь іншою, зважте на те, що хоча Вашу категорію можуть вилучити, Ваша важка праця (яку ми всі дуже цінуємо) житиме в новій категорії.

У всіх випадках, будь ласка, не сприймайте обговорення категорії персонально. Воно ніколи не має такого підтексту. Дякуємо!


NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Cdw}} instead.